Євробачення 2022

«Шум» гурту Gо_A посів друге місце в чарті 50 Viral Spotify у США

Через три тижні після Євробачення-2021 хіт українського гурту Go_A «Shum» продовжує підкорювати серця меломанів світу.

Шум гурту Gо_A посів друге місце в чарті 50 Viral Spotify у США

Хіт «Shum» гурту Gо_A опинився на другому місці чарту 50 Viral Spotify у США. Перше місце в ньому посідає пісня переможців Євробачення-2021 Måneskin «I Wanna Be Your Slave», яку гурт представив у березні 2021 року. А переможна пісня італійських рокерів «Zitti e Buoni» посідає в американському чарті четверте місце.

У глобальному чарті Spotify, який «Shum» від Gо_A очолювала деякий час після закінчення Євробачення-2021, станом на 15 червня пісня займає десятий рядок. Цікаво, що хіт переможців Євробачення-2021 Måneskin «Zitti e Buoni» перебуває в ньому на 17-му місці. Перше місце в чарті  ― у танцювального хіта «Paty Trem Barbie», яку виконують MC Magrella feat. DJ Anderson do Paraíso.

А на початку червня «Shum» стала першою українськомовною піснею, що потрапила до глобального чарту Billboard 200, посівши 80-ту позицію.

Нагадаємо, в 2020 році колектив Go_A став переможцем Національного відбору на Євробачення, який спільно проводять телеканали СТБ та UА: ПЕРШИЙ. Про те, як телеканал СТБ і музичний продюсер Нацвідбору Руслан Квінта знайшли групу, читайте ТУТ.

Оскільки через пандемію конкурс був перенесений на рік, за рішенням організаторів Нацвідбору Go_A представили Україну на Євробаченні-2021. Вперше за весь час участі в конкурсі Україна прозвучала на Євробаченніповністю рідною мовою. Телеканал СТБ забезпечив повну підготовку Go_A до виступу на Євробаченні: взяв на себе всі витрати, пов’язані зі створенням, виробництвом номера і зйомкою резервного відео.

Більше на тему: Руслан Квінта: Коли я перший раз набрав Go_A, почув у відповідь: «Який конкурс? Наша музика не для Євробачення»

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: