Детектор брехні

Учасники розповіли, як змінилось їх життя після «крісла правди»

У другій частині унікального проекту «Життя після сповіді», яку можна буде подивитися вже у понеділок, 30 травня, о 22:35, ви дізнаєтеся про долю учасників «Детектор брехні», які розкажуть, які зміни відбулися в їх долі, після їх вирішення пройти випробування поліграфом.

Мати й дочка Світлана та Юлія Фомови з Дніпропетровської області, намагаючись налагодити відносини, зважилися вдвох пройти випробування поліграфом. Як складаються стосунки двох жінок після того, як вони дізналися, що з покоління в покоління роблять одні й ті ж помилки? Помирилася Юлія зі своєю молодшою ​​сестрою, яку ненавиділа через надмірну материнську любов? І чия смерть наблизила Світлану до мрії отримати в спадок будинок її чоловіка?

20-річна Анна Гончаренко з міста Мерефа, Харківська області, прийшла на проект, щоб довести матері, що була розбещена у 13-річному віці своїм вітчимом. Ви дізнаєтеся, чи виконала мати обіцянку посадити чоловіка у в’язниці за розбещення своєї дочки? Пробачила Анна свою матір за те, що та багато років закривала очі на злочин свого чоловіка? І чи позбулася дівчина від недоліків у зовнішності, через які відчувала себе виродком?

26-річний Павло Овчаренко з Харкова прийшов у студію «Детектора брехні», щоб висловити образи матері, яку зневажав з самого дитинства. Чоловік стверджував, що саме з її вини у свої 26 років його зріст становить всього 145 см. Ви дізнаєтеся, чи вигнала мати сина, який не тільки відмовлявся влаштовуватися на роботу, але й регулярно її бив? А також, чи зміг Павло знайти дівчину своєї мрії, яка б позбавила його цноти?

Зоя Сидоренко з села Карабинівка, Дніпропетровської області, прийшла на проект, щоб налагодити відносини з дочкою, яку з дитинства звикла принижувати навіть за випадково пролиту склянку води. А також, поскаржитися на чоловіка, якого вважала утриманцем. Але пройшовши випробування поліграфом, жінка почала розуміти, що своїм надмірним контролем, сама ж і перетворила своїх рідних у немічних ледарів. Чи змінила Зоя ставлення до дочки або так і продовжує її принижувати? Чи розлучилася жінка-тиран з чоловіком, або до цих пір з нетерпінням чекає його смерті, щоб не ділити спільний дім? І за, що саме, після зйомок, сусідки побили Зою?

Метою 25-річного Ігоря Друз’ева з Дніпропетровська на проекті було, довести своїм родичам, що 15-річна різниця у віці з його дружиною не має для нього ніякого значення. Ми розповімо, чи зізнався Ігор своїй дорослій дружині, кого саме зі своїх падчерок жадає? Кого саме вигнала з дому дружина Ігоря – молодого чоловіка або своїх потенційних суперниць в особі своїх дочок? І як складаються стосунки Ігоря з братом, якому довелося дізнатися неприємну правду не тільки про долю родича, а й про самого себе?

Оксана Макарова прийшла на проект з єдиним бажанням – заробити якомога більше грошей на операцію для доньки-інваліда. Але у кінці програми з’ясувалося, що вона не тільки не прагне вилікувати дитину, а й звикла заробляти на її хворобі.

Максим Головко прийшов на проект в надії довести коханій Марічці, що більше ніколи не буде їй зраджувати. Але так розговорився, що зізнався не лише у сексуальному зв’язку з козою та коровою, а й у тому, що відчуває сексуальний потяг до маленьких дітей.

Світлана та Руслан Медвідь, які, в гонитві за славою, розповіли про те, що в їхній родині практикують інцест.

Не пропустіть другу частину унікального проекту «Детектор брехні. Життя після сповіді» у понеділок, 30 травня, о 22:35 на СТБ!

Video: Участники рассказали, как изменилась их жизни после «кресла правды»

Участники рассказали, как изменилась их жизни после «кресла правды»

Читайте також