Детектор брехні

П’яна мати гасила недопалки об маленького сина

25-річна Світлана Ковалевська стала героїнею психологічного проекту «Детектор брехні». Дівчина зважилася сісти у «крісло правди», щоб відверто поговорити зі своїм чоловіком й зрозуміти, чи потрібно зберігати майже зруйнований шлюб.

Своє дитинство Світлана згадує з жахом: батька дівчина не бачила, а мати регулярно зловживала алкоголем та знущалася над нею й її молодшим братом. Але після того, як в черговому алкогольному угарі, мати дозволила собі загасити недопалок об молодшого сина, її позбавили батьківських прав, а дітей розформували по інтернатах.

Після того, як Світлана покинула стіни інтернату, вона влаштувалася працювати на будівництво, де й познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Незважаючи на те, що чоловік був набагато старший за неї й дуже їй неприємним, вона все одно погодилася стати його дружиною. Відчуваючи огиду до того, що чоловік рідко змінює білизну, погано пахне й періодично напивається, Світлана почала йому зраджувати.

На проект «Детектор брехні» дівчина звернулася, щоб відкрито поговорити з чоловіком, висловивши йому претензії. Крім того, дівчина розраховувала у студії побачити матір, щоб нарешті спробувати налагодити з нею відносини.

Але чи можна звинувачувати чоловіка у неохайності, якщо сама робиш мерзенні вчинки? І чи варто звинувачувати матір у зіпсованому дитинстві, коли сама зневажаєш своєю дитиною, напиваючись й розважаючись з коханцями?

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ випуск психологічного проекту «Детектор брехні» ТУТ!

Читайте також