Детектор брехні

26-річний хлопець став батьком дитини рідної сестри?

Герою «Детектора брехні» – Олександру Хохлову – 26 років. Він живе у селищі Чубарівка, Запорізької область, разом з коханою та своїми рідними. Відносини між дружиною та сім’єю хлопця – не ладяться, через що Саша й вирішив сісти у «крісло правди».

З самого дитинства у Олександра були досить близькі стосунки з молодшою ​​на рік сестрою. А після того, як у 15-річному віці вона народила дочку, Олександр, як і личить дбайливому дядькові, почав всіляко опікати свою племінницю. Він намагався проводити якомога більше часу з дівчинкою. А, влаштувавшись на роботу, фактично взяв її на повне забезпечення, віддаючи більшу частину своєї зарплатні сестрі.

П’ять років тому Олександр зустрів свою любов – Юлію. На момент зустрічі дівчина була заміжня й виховувала двох дітей. І, незважаючи на те, що сам Олександр не сприймав ці відносини серйозно, Юля все-таки вирішила кинути чоловіка й переїхати жити до коханця. Але сім’я Олександра відмовлялася приймати потенційну невістку. Особливо негативно була налаштована його молодша сестра.

Між двома жінками почалася відверта ворожнеча. Конфлікти в основному траплялися через те, що, ігноруючи потреби дружини й прийомних дітей, Олександр продовжував утримувати свою сестру. Крім того, Юля підозрює, що племінниця її цивільного чоловіка насправді – його біологічна дочка. Чоловік звернувся на проект, в надії довести цивільній дружині, що з сестрою у нього ніколи не було інтимних стосунків.

Але чи зумів Олександр пройти випробування поліграфом, якщо з дитинства звик жити у брехні? І чи погодилась на тестування його рідна сестра, щоб довести, що в їхній родині не практикували інцест? Дивіться прямо зараз в ВІДЕО!

Читайте також