Детектор брехні

Дружина змушує чоловіка платити за їжу із спільного холодильника

У «крісло правди» зважилася сісти 42-річна Оксана Макарова з Київська області. Що привело жінку на психологічний проект «Детектор брехні»?

Ось уже понад 19 років Оксана одружена з Сергієм. На початку відносин Сергій виявляв себе, як справжній чоловік – красиво залицявся, дарував квіти та робив компліменти. Але, через кілька спільно прожитих років, його як підмінили. У сім’ї Макарових почалися практично щоденні скандали. Це призвело до того, що Оксана повісила на холодильник замок й почала продавати чоловікові продукти.

Ображений Сергій мстить тим, що розпускає чутки по селу, ніби його дружина займається проституцією. Регулярні бійки і сварки між чоловіком і дружиною відбуваються на очах трьох дітей. Особливо болісно все це переживає молодша дочка – Поліна. А все тому, що нерідко саме через неї в будинку відбуваються розбіжності. Дівчинка – інвалід.

Виявивши у дитини важке захворювання – спина Біфідо – ще при народженні, Оксана була у такому відчаї, що мріяла про самогубство. Але, взявши себе у руки, вона вже більше семи років безперервно займається лікуванням дочки. Щоб оплатити щорічні операції та реабілітацію, Оксана змусила чоловіка продати свій бізнес, а коли і ці кошти закінчилися, Макарови звернулися за допомогою до волонтерів.

І, незважаючи на те, що жінка просить чоловіка влаштуватися на роботу, Сергій відмовляється це робити, аргументуючи тим, що його пенсії та благодійних грошей і так достатньо. Оксана вирішила звернутися на «Детектор брехні», сподіваючись висловити образи чоловікові за те, що він не докладає зусиль до того, щоб спробувати вилікувати їх спільну дитину. Крім того, жінка хоче зрозуміти, чи варто їй намагатися зберегти шлюб з Сергієм або краще все-таки розлучитися.

Але чи можна скаржитися на нещасне життя, якщо маніпулюєш хворобою дитини заради власної вигоди? І чи варто звинувачувати чоловіка у жорстокості, якщо сама провокуєш його, принижуючи та ображаючи?

Дивіться психологічний проект «Детектор брехні» у понеділок, 18 квітня, о 22:35 на СТБ!

Читайте також