Детектор брехні

Жінка б’є та принижує чоловіка за щонайменшу помилку

41-річна Зоя Сидоренко з села Карабинівка, Дніпропетровської області, стала героїнею психологічного проекту «Детектор брехні». Її сповідь телеглядачі СТБ зможуть побачити вже у понеділок, 28 березня, о 22:35.

Зоя виросла в атмосфері скандалів та бійок батьків. Намагаючись захистити матір, дівчинці доводилося самостійно втихомирювати п’яного батька, укладаючи його спати ще до початку сварки та поножовщини. Саме це підвищене почуття відповідальності за спокій та порядок у родині наклало свій відбиток на характер Зої.

Так, вийшовши заміж за Віктора, жінка почала жорстко його контролювати й виявляти зайву вимогливість в побуті. Найменша помилка з боку чоловіка, тягла за собою приниження та навіть побої з боку Зої. За двадцять спільно прожитих років, Віктор з чоловіка перетворився на тюфяка, який звалив все господарство на дружину та змусив її стати годувальником сім’ї.

Намагаючись покарати чоловіка-неробу, жінка ховала від нього туалетний папір, щоб продемонструвати, що він на нього не заробив. Крім того, виливала каструлю супу собакам, у той момент, коли Віктор був голодний. Але такі виховні методи не отримали жодної дії. Звикнувши все тягнути на своїх плечах, Зоя не помітила, як і дочку виховала несамостійною тунеядкою. Дівчина не тільки відмовляється допомагати матері по будинку, але й живе за її рахунок.

Втомившись обслуговувати своїх близьких, Зоя вирішила сісти у «крісло правди». Жінка розраховує донести до чоловіка та дочки, що заради них пожертвувала своїм здоров’ям та очікує від них хоча б якусь допомогу й підтримку.

Але чи можна вимагати від дочки любові, якщо обзиваєш її твариною навіть за випадково пролиту склянку води? І чи варто розраховувати на співчуття оточуючих, якщо звикнувши маніпулювати рідними, сама не даєш їм можливості проявити себе?

Дивіться психологічний проект «Детектор брехні» у понеділок, 28 березня, о 22:35 на СТБ!

Читайте також