Детектор брехні

Батько займався самозадоволенням на очах у маленької доньки

22-річна Ірина Малютік з міста Ковель стала героїнею випуску психологічного проекту «Детектор брехні».

З дитинства Ірина недоодержувала батьківської любові. Батько зловживав алкоголем, а під перегляди порнографічних фільмів, займався самозадоволенням на очах у маленької доньки. Мати тим часом, намагалася прогодувати сім’ю. Тому більшу частину часу працювала.

Будучи наданій самій собі, Ірина виросла хуліганкою. З п’ятнадцяти років дівчинка почала вживати амфетамін, грабувати та бити перехожих на вулиці, займатися проституцією. Ведучи аморальний спосіб життя, вона навіть закрутила роман з братом, який відсидів термін у в’язниці за вбивство. І хоча інцест тривав всього лише чотири місяці, Ірина дуже болісно переживала розрив.

Пізніше вона зустріла свого нинішнього чоловіка, Василя. Та хоча при першій зустрічі чоловік здався Ірині непривабливим, він зумів оточити її увагою та турботою, яких так їй не вистачало.

На «Детектор брехні» Ірина вирішила звернутися, щоб відкрито розповісти чоловікові про своє кримінальне минуле та довести йому, що вона змінилася. Крім того, дівчина хоче висловити всі свої образи матері, яку вважає причетною до всіх помилок, які здійснювала в молодості.

Але чи зможе дівчина переконати чоловіка в щирості своїх почуттів, якщо за час їх подружнього життя примудрилася змінити йому більше п’ятнадцяти разів?

Дивіться у понеділок, 21 березня, о 22:35 психологічний проект «Детектор брехні».

Читайте також