Детектор брехні

Мати на очах у власних дітей ґвалтувала та била жінок

Героїнею психологічного проекту «Детектор брехні» стала 22-річна Вікторія Поротікова з селища Любашівка, Одеської області.

Вікторія народилася у багатодітній родині, де мати зловживала алкоголем, била дітей та морила їх голодом. Прагнучі врятувати своїх молодших сестер та брата від голодної смерті, Вікторії доводилося жебракувати. Жорстокість матері виявлялася не тільки в тому, що вона била своїх дітей, а й у тому, що примушувала їх ставати свідками її сексуальних збочень. Так, разом зі своїм співмешканцем, вона приводила додому жінок, яких підбирала на вулиці, била їх, ґвалтувала пляшками та примушувала до сексуального рабства.

Дійшло до того, що на очах у Вікторії мати вбила сусідку сокирою. Тому, коли жінку посадили до в’язниці, а дітей розподілили по інтернатах, вони зітхнули з полегшенням. У порівнянні з батьківської жорстокістю, знущання вихователів здавалися їм забавою.

Коли Вікторія пішла з інтернату у 17років, то опинилася на вулиці. Аби не загинути від голодної смерті Вікторія зійшлася з першим зустрічним чоловіком. Але навіть вагітність не змогла утримати дівчину поруч з некоханим. Щоб прогодувати себе та забезпечити майбутню дитину, вона зважилася на роботу повією.

Згодом, народивши дитину й зустрівши нинішнього чоловіка Віктора, дівчина все одно не знайшла спокою, оскільки її турбує, що садизм матері міг передатися їй у спадок. Щоб уникнути цього, дівчина зважилася пройти випробування детектором. Вікторія хоче розповісти чоловікові про всі жахи, через які вона пройшла у дитинстві, а також відверто поговорити з матір’ю, щоб зізнатися, що звинувачує її у своїй поламаній психіці.

Дивіться найжахливішу сповідь за всю історію проекту «Детектор брехні» у понеділок, 14 березня, о 22:35 на СТБ!

Читайте також