Детектор брехні

Помираюча жінка прийшла на проект вимолити прощення дітей

51-річна Ірина Космина з міста Кіровоград сіла у крісло правди, аби спробувати налагодити стосунки з дітьми й вимолити у них прощення.

Ірина народилася в родині військового та домогосподарки. Відносини між батьками складалися не кращим чином – мати Ірини відмовляла чоловікові у сексі, тому він регулярно зраджував їй з дружинами своїх колег, зловживав алкоголем та жорстоко бив свою дружину. У 19-ть років Ірина сама ледь не стала жертвою насильства п’яного батька, від якого її дивом врятували сусіди. Але в той момент мати не тільки проігнорувала скарги дочки, а й пробачила чоловіка.

Намагаючись втекти від бездушних батьків, вже через рік Ірина нерозбірливо вийшла заміж за першого ж чоловіка, який їй зробив пропозицію. Сподіваючись створити велику та люблячу сім’ю, Ірина народила чоловікові двох дітей. Але проживши з ним кілька років і дізнавшись про його невірності, вона подала на розлучення.

Намагаючись відшукати для своїх дітей хорошого батька, Ірина знову помилилася й пов’язала своє життя з алкоголіком та садистом. І, незважаючи на те, що у цьому шлюбі з’явилися ще двоє дітей, жінка, замість того, щоб присвятити себе їх вихованню, сама почала зловживати алкоголем.

Через регулярні запої, її позбавили батьківських прав, забравши дітей до інтернату. Намагаючись налагодити з ними відносини після багаторічної розлуки, Ірина зважилася на участь у «Детекторі брехні». Але чи можна вимолити прощення у дітей, тільки тому, що заразившись серйозною хворобою, перебуваєш при смерті? І чи варто намагатися налагодити відносини з матір’ю, яка з нетерпінням чекає твоєї смерті?

Дивіться психологічний проект «Детектор брехні» вже у понеділок, 7 березня, о 22:35 на СТБ!

Читайте також