Детектор брехні

Жінка зізналася чоловікові, що у неї був секс з 17 кавказькими чоловіками

Героїнею психологічного проекту «Детектор брехні» стала 44-річна Світлана Москаленко з селища Димерка, Київської області. Світлана народилася в родині військового. З дитинства батьки прищеплювали їй хороші манери. Але дівчина з пристойної сім’ї полюбила хулігана й вийшла за нього заміж.

Спочатку сімейне життя складалося добре. У шлюбі народилася дочка й Світлана відчувала себе абсолютно щасливою матір’ю та дружиною. Але з роками, чоловік, Олександр, все частіше став проявляти лінь. Він не тільки звалив на дружину всі турботи по будинку, але і змусив її працювати на трьох роботах. При цьому весь сімейний бюджет чоловік почав витрачати на алкоголь, а в п’яному вигляді бити дружину.

Регулярні запої та рукоприкладство Олександр аргументує ревнощами. Чоловік переконаний, що, будучи з ним у шлюбі більше 30 років, Світлана протягом усього спільного життя зраджувала йому. Намагаючись з’ясувати точну кількість партнерів на стороні, Олександр щодня влаштовує допити Світлані. Так, жінка була змушена зізнатися в тому, що одного разу у неї був секс з сімнадцятьма кавказькими чоловіками. Але, дізнавшись про це чоловік, замість того, щоб розлучитися, вважав за краще пробачити свою недбайливу дружину, вважаючи, що це лише мала частина тих любовних зв’язків, які у неї були.

Сьогодні Олександр щодня змушує дружину в подробицях описувати статеві акти з численними коханцями. Втомившись від постійних докорів та допитів, Світлана вирішила сісти в крісло поліграфолога. Жінка сподівається раз й назавжди поставити крапку в сварках з чоловіком, зізнавшись йому у всіх вчинках, які здійснювала за їх спільне життя.

Але чи можна сподіватися на розуміння чоловіка, якщо він звик маніпулювати твоєї невірністю, реалізуючи свої хибні думки? І чи варто намагатися налагодити відносини з ревнивцем, який своєю агресією спровокував енурез у спільного сина?

Дивіться сенсаційні одкровення у понеділок, 29 лютого, о 22:35 на СТБ у проекті «Детектор брехні»!

Video: Женщина призналась мужу, что у нее был секс с 17 кавказскими мужчинами

Женщина призналась мужу, что у нее был секс с 17 кавказскими мужчинами

Читайте також