Детектор брехні

Чому героїня проекту зраділа, коли її чоловік повісився?

Героїнею психологічного проекту «Детектор брехні» стала 49-річна прибиральниця Людмила Тихонова з Дніпропетровської області.

Людмила ніколи не відчувала себе красунею. Ще в ранньому дитинстві, будучи худенькою дівчинкою з довгою косою та таким же довгим носом, вона не раз чула від сусідських хлопців й однокласників образливе прізвисько «щур». Саме тому Людмила ніколи не розуміла, чому вона, серед десятків подруг-красунь, одного разу стала обраницею настирливого залицяльника Олександра.

Наполегливо домагаючись її уваги, хлопець виявляв жорстокість, і одного разу, заманивши в машину ласкавими словами, зґвалтував … Зрозумівши, що вагітна Людмила, в розпачі, погодилася вийти заміж за свого ґвалтівника, так як і без того відчувала, що нікому не потрібна.

Життя у шлюбі з садистом стала для неї кошмаром на довгих 10 років. Пияцтво чоловіка, скандали й побої були для Людмили щоденної, повсякденною річчю. Лише коли Олександр покінчив життя самогубством, жінка зраділа, не дивлячись навіть на те, що залишилася одна з двома дітьми на руках.

Незабаром вона зустріла другого чоловіка – тиху, спокійну людину. Розуміючи, що такий чоловік її не образить, Людмила погодилася вийти заміж вдруге. Але разом зі спокійним сімейним життям, отримала нову проблему: чоловік страждав статевим безсиллям. 8 років проведених у шлюбі без сексу закінчилися розлученням, коли жінка застала чоловіка за онанізмом. Хоча всі ці роки він переконував Людмилу, що не в змозі займатися сексом.

А незабаром в житті Людмили трапилася чергова біда – загинув син від першого шлюбу, але при цьому трагедію вона сприйняла з полегшенням, тому що син все більше нагадував їй першого чоловіка-садиста. Але і з єдиною дочкою відносини не склалися, бо Людмила впевнена, зять її ненавидить. Лаючись з ним, Людмила почала злитися й ображатися на власну дочку, вважаючи і її винною у своїй самотності.

Жінка не заспокоїлася й тоді, коли зустріла свого чергового коханого чоловіка. Людмила впевнена, що він їй зраджує. Задихаючись від образи на всіх своїх близьких й родичів і страждаючи від самотності, жінка звернулася на проект «Детектор брехні». Вона впевнена, що тут її родичам зможуть пояснити, в чому вони не праві. Але чи заслуговує Людмила розуміння й любові, якщо сама постійно шукає привід посваритися й образити близьких? І чи зможе вона усвідомити, що щасливою її повинні робити не оточуючі, а вона сама?

Не пропустіть «Детектор брехні» у понеділок, 22 лютого, о 22:35 на СТБ!

Читайте також