Детектор брехні

Киянка брехала про зґвалтування, щоб змусити матір її любити

На найчеснішу програму України прийшла 28-річна Олена Голюс з Києва, щоб з’ясувати стосунки зі своєю сім’єю: матір’ю Наталією і чоловіком Олександром. Олена з дитинства відчувала себе непотрібною дитиною, оскільки її мати, Наталя, поховавши молодшого сина, почала зловживати алкоголем. Напиваючись до безпам’ятства, Наталія воліла проводити час не з дочкою, а на кладовищі, розкопуючи могилу коханого сина.

Намагаючись привернути увагу матері, Олена розповіла їй історію про те, що пережила жорстоке зґвалтування. Але навіть така новина для матері стала лише анекдотом, який можна було обговорити за одним столом з товаришами по чарці. Розчарувавшись у матері остаточно, Олена вирішила шукати щастя у чоловіків, які могли б про неї подбати. Проте ні в першому, ні в другому шлюбі, дівчина так і не змогла знайти щастя.

Погоджуючись на пропозицію руки і серця від нового коханого Олександра, дівчина для себе вирішила, що це буде її останній шлюб. Проживши з чоловіком п’ять років, Олена почала розуміти, що в черговий раз подружнє життя не складається. За словами дівчини, її чоловік від ревнощів може замикати її вдома, при цьому зловживає алкоголем і розпускає руки. Найбільше Олену обурює той факт, що чоловік зовсім не займається її дитиною від попереднього шлюбу. Дівчинка ж тягнеться до Олександра і всіляко принижується, щоб привернути увагу нового тата.

Щоб змінити чоловіка, Олена вирішила звернутися на «Детектор брехні».

Чи зможе дівчина це зробити, враховуючи, що і в Олександра є серйозний привід ображатися на дружину? Він вважає, що Олена звикла чіплятися до інших за найменші провини, при цьому сама зрадила йому з іншим чоловіком? Як відреагує Наталія, дізнавшись, що дочка, яка все життя вдавала з себе нещасну, обділену любов’ю дитину, насправді лише маніпулювала своїми образами і брехала їй про зґвалтування, щоб змусити маму себе любити?

Дивіться в понеділок, 7 вересня, психологічний проект «Детектор брехні» о 22.35 на каналі СТБ.

Читайте також