Детектор брехні

Фіналістка «Майстер Шеф-4» Оксана Мансирова наважилась на сповідь

Героїнею проекту «Детектор брехні» стала 21-річна Оксана Мансирова з села Диканька, Полтавської області.

Оксана народилася в багатодітній азербайджанської сім’ї. Намагаючись прогодувати вісьмох дітей, батьки більшу частину часу проводили в пошуках заробітку. Відчуваючи брак любові, Оксана почала шукати розраду в обіймах однокласника Якова, розплачуючись за його увагу печивом. Відносини підлітків призвели до того, що в п’ятнадцять років Оксана завагітніла. Дізнавшись про це, батько Оксани відрікається від дочки. Дівчина переїхала в будинок до незрілого чоловіка. Але ні народжена дитина, ні старання Оксани бути зразковою дружиною, не зупиняють молодого чоловіка від рукоприкладства. Втомившись від нескінченних скандалів і побиттів, Оксана вирушає до Києва на кастинг 4-го сезону «МастерШеф», який успішно проходить. А повернувшись додому фіналісткою гучного проекту, дівчина приймає рішення розлучитися з чоловіком і налагодити стосунки з батьками. Оксана сподівається за допомогою «Детектор брехні» довести батькові й матері, що вона кається за помилки молодості і готова почати нове життя, в якій немає місця Якову. Але чи зуміє дівчина достукатися до родичів, і як на слова Оксани відреагує батько її дитини?

Дивіться у проекті «Детектор брехні» сповідь фіналістки проекту «МастерШеф» Оксани Мансировой в понеділок, 20 квітня, о 22.45 на СТБ!

Video: Финалистка «МастерШеф-4» Оксана Мансырова решилась на исповедь

Оксана надеется с помощью «Детектора брехні» доказать отцу и матери, что она раскаивается за ошибки молодости и готова начать новую жизнь, в которой нет места Якову.

Читайте також