Детектор брехні

Через побиття чоловіком, мати хотіла повісити власну дочку і покінчити з собою

26-річна Анна Єфімова прийшла на проект для того, щоб вперше в житті зібрати в одному місці власну сім’ю, а саме матір і батька, і щиро поговорити з ними.

Адже після розлучення батьків, коли Ганні було 12 років, дівчинка необачно вирішила залишитися жити з батьком. Мати, не пробачивши такого вчинку, викреслила старшу дочку з власного життя, і стала займатися облаштуванням нової сім’ї і вихованням нових дітей.

А в цей час Анна виявилася не потрібною і батькові. Він не забезпечував потреби неповнолітньої дівчинки, більше того, залишив її на піклування сліпий матері, у якої і сам не гребував брати гроші, отримані жебрацтвом.
Так Ганна жила впроголодь разом зі сліпою пенсіонеркою, поки не зустріла майбутнього чоловіка.

Анна вийшла заміж і народила дочку від чоловіка, який перший виявив до неї інтерес! І навіть коли він бив дружину, дівчина терпіла, адже його батьки ставилися до неї, як до рідної дочки.

Але після чергової спроби чоловіка задушити Анну, дівчина вирішила повісити власну дочку і покінчити життя самогубством, щоб більше не відчувати себе самотньою і нікому не потрібною.

Жахлива правда, яку неможливо говорити без сліз. Сповідь непотрібного дитини, після п’ятнадцяти років мовчання. Але чи зможе вона розтопити лід батьківського серця і повернути, вже дорослій жінці, батьківську любов?

Дивіться в понеділок, 23 лютого, о 22.30 на СТБ, психологічний проект «Детектор брехні», щоправда проб’ється!

Video: Из-за избиений мужа, мать хотела повесить собственную дочь и покончить с собой

Gосле очередной попытки мужа удушить Анну, девушка решила повесить собственную дочь и покончить жизнь самоубийством, чтобы больше не чувствовать себя одинокой и никому не нужной.

Читайте також