Детектор брехні

Приходьте на кастинг проекту «Детектор брехні» у вашому місті!

Якщо ви в розпачі і втомилися жити в брехні! Якщо ви хочете щоб вас почули близькі! Проект «Детектор брехні» допоможе вам почати новий етап життя!

Приходьте на кастинг, дайте собі шанс змінити все на краще!

«Все міняється, і ми завжди перебуваємо в стані вибору. Так склалося, що у публічної людини, який захоплюється кіно, театром набагато більше відповідальності, ніж у людей, які не присутні завжди на виду. Все позитивне створюється крок за кроком, а негативне відбувається швидко і легко. Ця небезпека є завжди і в усьому. Тому я не боюся змін », – розповів після участі в проекті Народний артист України, актор, режисер, сценарист, композитор, музикант і художник Георгій Делієв.

«Цікаво наскільки я зберіг, за роки бурхливої ​​діяльності в шоу-бізнесі, вміння бути тим Отаріком, якого всі так люблять. Я ніколи не приховував нічого від людей. Ніколи не придумував собі, як придумують кумири більшості, мені не властивий імідж. У моєму житті вже все дійшло до того, що ти не знаєш, де ти брешеш, а де кажеш правду. Це і є головною причиною моєї участі. Бог з ним, що про мене подумають в якомусь місті, головне – що я зможу сказати самому собі », – розповів зоряний учасник проекту Отар Кушанашвілі.

Запис на кастинг по телефону:

050419 05 71
Вартість дзвінка згідно з тарифними планами вашого оператора.

Місце проведення кастингу можна уточнити по телефону.

Одеса                               11.10.14
Кіровоград                    12.10.14
Чернігів                          11.10.14
Харків                             12.10.14
Львів                               18.10.14
Ужгород                         19.10.14

Не пропустіть свій шанс змінити життя!

Читайте також