Детектор брехні

Ігроман звинувачує близьких, що вони не дають йому грошей

Наступного понеділка, 14 квітня, о 22:30 у студії соціально-психологічного проекту «Детектор брехні» з’явиться 32-річний Євген Гостєв з міста Суми. Після автомобільної аварії, в яку Євген потрапив п’яним, чоловік став інвалідом другої групи. Вже кілька років йому потрібна операція, аби він знову став на ноги. І Євгена найбільше злить, що родичі замість того, щоб лікувати Женю облаштовують свій будинок, беруть кредити на свої потрібні, а про нього всі забули.

Чоловік зібрав родину в студії «Детектора брехні», щоб вони почули його претензії і те, що він незадоволений матір’ю і тим, як вона розпоряджається своїми грошима! Більше того, Євген вважає, що спадок, який дістався братові від його батька, повинен надійти Жені в розпорядження, адже він розумніший за всіх, і тільки він зможе грамотно ним розпорядитися.

І хоча чоловік без докорів совісті прямо в студії буде називати маму повією, а братів – ледарями і наркоманами, Євгену доведеться визнати, що гроші йому таки дають, просто він їх програє на тоталізаторі, мріючи легко розбагатіти.

Дивіться у понеділок, 14 квітня, о 22:30 на СТБ унікальну історію чоловіка, який за своїми претензіями і трагедіями ховає ледачкуватого і меркантильного утриманця.

Також читайте, хто з політиків готовий пройти тест на поліграфі у студії проекту «Детектора брехні»

Video: Ігроман звинувачує близьких, що вони не дають йому грошей

Ігроман звинувачує близьких, що вони не дають йому грошей

Читайте також