Детектор брехні

Учасник програми стривожений сексуальною активністю дружини

У понеділок, 7 квітня, о 22:30 в ефірі самого чесного телепроекту країни «Детектор брехні» глядачі СТБ познайомляться з 37-річним Павлом Кисельовим з Донецька.

Чоловік прийшов на проект, оскільки впевнений, для його дружини Олени важливіше нова пара туфель, ніж їжа для двох маленьких дітей. Тому Павло воліє ночувати у матері, виправдовуючи це тим, що вона живе ближче до його роботи.

В процесі зйомки з’ясується, що крім вищеописаних претензій Павла до Олени, є ще одна дуже важлива проблема! Виявляється, Павло мріє відправити дружину до сексопатолога, адже він здивований її різкому сплескові сексуальної активності. А оскільки Павло рідко буває вдома, задовольнити її потреби він не може.

Группа поддержки участника

Група підтримки учасника

І навіть у ті рідкісні моменти, коли Паша вдома, він відмовляє дружині у сексі, виправдовуючи себе сильними болями в нозі. Але, ці болі зовсім не заважають йому займатися сексом з коханками.

Чому ж Павлу насправді важко займатися сексом з дружиною? І чому для чоловіка важливіша кількість, а не якість? Не пропустіть унікальний випуск «Детектора брехні» у понеділок, 7 квітня, о 22:30 на СТБ. Правда проб’ється!

Video: Учасник програми стривожений сексуальною активністю дружини

Учасник програми стривожений сексуальною активністю дружини

Читайте також