Детектор брехні

Чоловік, що мав понад шість сотень сексуальних партнерок, прийшов на проект покаятися

Через ліжко 24-річного киянина Кирила Луізова пройшло майже шість сотень жінок! Інформацію про кожну з них герой наступного випуску «Детектору брехні» уважно записував собі в блокнот. Однак сьогодні чоловік стверджує, що секс з ким прийдеться, йому більше не цікавий. Він знайшов собі ту єдину, з якою хоче створити сім’ю.

Саме ця дівчина терпляче забезпечувала Кирила, поки він… займався сексом з іншими. Після того, як чоловік зрадив коханій прямо на її очах, пара розлучилася.

Зараз Кирило Луїзов клянеться у вічній вірності і просить свою дівчину повернутися до нього. Чи варто вірити сльозам і клятв цього ловеласа у відставці? Навіщо наш герой нумерував своїх жінок? І скільки коштує секс з таким «активістом» ?

Не пропустіть у понеділок, 16 вересня, о 22:25 на телеканалі СТБ психологічний проект «Детектор брехні»…


Також у цьому випуску ви побачите історію жінки, яка прийшла дізнатися, чи дійсно рідний дід її біологічний батько. 33- річна Мирослава Галич, з Львівської області прийшла на проект тому, що втомилася жити серед людей, які вважають її ізгоєм. А все тому, що Мирославу народила жінка, яку в рідному селі називають повією, і звинувачують в інцесті.

Читайте також