Детектор брехні

Жінка прийшла дізнатися, чи дійсно рідний дід її біологічний батько

У понеділок, 16 вересня, о 22:25 у програмі «Детектор брехні» глядачі каналу СТБ познайомляться відразу з двома героями. 33- річна Мирослава Галич, з Львівської області прийшла на проект тому, що втомилася жити серед людей, які вважають її ізгоєм. А все тому, що Мирославу народила жінка, яку в рідному селі називають повією, і звинувачують в інцесті.

Проект для Мирослави – ​​шанс довести людям, що вона не така, як її мати. А найголовніше, дізнатися у самої матері, чи дійсно вона народила Мирославу від власного тата? І саме дід є Мирославі біологічним батьком?

Але чи захоче мати відповідати на незручні запитання дочки? І чи зможе Мирослава бути чесною, щоб уберегти від знущань односельців свою маленьку дочку, чия доля, вже зараз, дуже сильно нагадує долю Мирослави.

Не пропустіть у понеділок, 16 вересня, о 22:25 шокуючі історії з життя звичайних людей.

Також у цьому випуску передачі ви познайомитеся з 24-річним Кирилом Луїзіним, у якого було більше шести сотень сексуальних партнерок. Ми дізнаємося, навіщо горе-романтик нумерував своїх жінок? А також, чому раптом чоловік захотів забути своє минуле?

Читайте також