Детектор брехні

Колишній в’язень прийшов у студію разом з дружиною і коханкою

Героєм першої програми нового сезону «Детектор брехні» буде 31-річний Юрій Гребенюк із села Гатне, Київської області. Чоловік готовий відкрити всю правду своїм близьким – і про любовні пригоди з дружиною прапорщика в армії, і про роки, проведені у в’язниці.


Але яке ж буде здивування дружини героя, коли до неї в групу підтримки приєднається коханка Юрія, з якою він ось уже півроку зраджує дружині. Саме в студії проекту чоловікові доведеться зробити вибір на користь тієї, з ким він хоче продовжити подальше життя.

«Цих жінок ми привезли в студію таємно одна від одної. Можете собі уявити реакцію дружини, коли під час розмови в студію зайшла коханка, – розповідає керівник проекту Ганна Калина. – Після такої зустрічі ми змушені були зробити перерву і використати весь професіоналізм наших психологів, адже колишня дружина відмовлялися виходити на знімальний майданчик. А для нас принциповим моментом було зібрати їх в студії разом, щоб людина зробила вибір свого життя. На щастя, все склалося добре. Чоловік зміг сказати правду, яку носив у собі».


Чим закінчиться найгучніший скандал в студії «Детектор брехні»? Дивіться 26 серпня в 22.25 на телеканалі СТБ.

Читайте також