Танці. World of Dance

Учасник розлютив Аніту Цой, вирішивши приїхати на кастинг шоу

Айхан Шінжін – цілеспрямований і впевнений у собі хлопець. Він приїхав на кастинг шоу «Танцюють всі! – 9» з чіткою метою – пройти не тільки в ТОП-100, але і стати фіналістом проекту.

5

З алтайської мови ім’я конкурсанта перекладається як «місячний король» і воно, якнайкраще, підходить йому, адже Айхан звик досягати бажаного.

3

«Моя сім’я – перша у всій Республіці Алтай. Мій дідусь – перший письменник, моя тітка – перша балерина. В мені тече кров перших», – гордо повідомив учасник.

На батьківщині Айхан вже встиг про себе заявити і завоювати титул «Найкрасивішого чоловіка Бурятії». Після цього він переїхав у Москву, де пройшов кастинг в шоу-балет відомої співачки Аніти Цой. Тоді щастю хлопця не було меж, адже виконавиця обрала його з 80 кандидатів! Але досить скоро він зрозумів, що не все так добре, як хотілося б.

ай

Читайте також: Влад Курочка з Коломиї став сенсацією запорізького відбору!

«Були номери, де мені потрібно було роздягнутися і кокетливо до неї «підкотити». Не впевнений, чи знає чоловік, але під час виступу вона могла мене поцілувати, аргументуючи це тим, що потрібен весняний скандал. Були номери, де я повинен був стояти у нашийнику на четвереньках… В її шоу-балеті я був просто танцівником Аніти і ніхто не знав мене як Айхана, а мені хотілося робити внесок в себе», – розповів хлопець.

айхан

Танцівник вирішив піти з балету Аніти Цой, чим дуже розлютив артистку. Відома співачка обривала його телефон дзвінками з погрозами перекрити всі можливості для професійного розвитку. Однак це не зупинило Айхана, і він приїхав на кастинг проекту «Танцюють всі! – 9». Його мета – заявити про себе і потрапити у фінал шоу.

1

На запитання Влада Ями: «Де ви бачите себе через 5 років?» Айхан впевнено відповів, що має намір стати одним з найвідоміших балетмейстерів.

2

Читайте також: Крамп і спалах емоцій на вечірній хореографії! Підсумки випуску

Тетяну Денисову приємно вразили слова учасника. «Практично ніхто не зізнається, що прийшов сюди за славою, що хоче стати відомим хореографом, і мені здається, що у вас для цього все є. Ви в сотні!», – сказала чарівна суддя, простягаючи Айхану заповітний квиток.

Подивитися виступ Айхана можна тут: 

Video: Айхан Шінжін - найкрасивіший хлопець Бурятії на Танцюють всі 9

Айхан Шінжін - цілеспрямований і впевнений в собі хлопець. Він приїхав на кастинг шоу «Танцюють всі! - 9 »з чіткою метою - пройти не тільки в ТОП-100, але і стати фіналістом проекту

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.