Танці. World of Dance

Самородок з Італії запалив на сцені «Танцюють всі! – 9» і пройшов у ТОП-100!

Перший кастинг довгоочікуваного танцювального шоу відбувся! Яскраві, неординарні, харизматичні і неймовірно талановиті учасники вже показали, на що здатні, і найдостойніші з них потрапили до сотні кращих.

жюри

Привабливий брюнет, який з’явився на сцені дніпровського відбору, підкорив усіх дівчат в залі однієї усмішкою. Мікеле Нокка вже давно став улюбленцем усієї Італії! Після участі в найвідомішому італійському шоу «Амічі» хвиля популярності накрила хлопця. Шанувальники, подарунки, автографи, слава, – у нього було дійсно все, про що може мріяти молодий артист. Однак шлях на проекті обірвався для танцюриста за крок до перемоги… В Україну хлопець приїхав, щоб запалити свою зірку! І, варто визнати, перше випробування він пройшов дуже вдало. Тетяна Денисова відверто зізналася гарячому італійцеві: «Я закохана в тебе на сцені! Ти неймовірний. Це шоу про танці, але я готова віддати тобі квиток лише за усмішку! І я впевнена, що дівчата мене підтримають». Дійсно, встояти перед таким красенем дуже непросто.

миккеле

Ще один яскравий конкурсант Мідо Кінаві народився в Єгипті! Хто б міг подумати, що кохання змусить переїхати цього молодого хлопця до…Житомира. Чотири роки тому він познайомився з українською дівчиною і настільки закохався, що вирішив переїхати до коханої на її Батьківщину. Незабаром він зробив їй пропозицію. Щастю українки не було меж, адже Мідо – не простий хлопець, а справжній єгипетський принц і власник величезної спортивної імперії! Але ось до рішення піти на кастинг танцювального шоу дівчина поставилася з побоюванням, адже у проекті бере участь чимало красунь… Саме тому ревнивеця не відходила від Мідо ні на крок. Але що вона робитиме далі? Адже її талановитий наречений пройшов у ТОП-100 найкращих танцюристів, де вже точно станцює в парі з представницею прекрасної статі!

принц

Переможниця міні-міс світу 2013-го року Нана Шишкіна звикла, що вона завжди і у всьому краща. Чарівне дівчинка була переконана, що і проект «Танцюють всі!» їй під силу, адже перед її красою складно встояти. Але ось судді виявилися іншої думки, і відправили дівчинку на хореографію…

Ще один юний учасник – Діма Біленко. Хоч він і малюк, але він вже не з чуток знає, як потрібно заробляти гроші. Папа Діми – водій маршрутки, а його маленький син допомагає вести «бізнес». Однак нещодавно хлопчик зрозумів, що на маршрутці мільйон він так швидко не отримає, тому прийшов на «Танцюють всі» за виграшем!

сын маршрутчика

Нагадаємо, танцювальну майстерність конкурсантів оцінювали наші справедливі судді Тетяна Денисова Влад Яма, Раду Поклітару та Річард Горн!

Дивіться у відео! 

Video: Самородок из Италии зажег на сцене «Танцюють всі – 9!» и прошел в ТОП-100!

Первый кастинг долгожданного танцевального шоу состоялся! Яркие, неординарные, харизматичные и невероятно талантливые участники уже показали, на что способны, и самые достойные из них прошли в сотню лучших.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.