Танці. World of Dance

Герой 6-го сезону «Танцюють всі!» Олег Клевакін (ексклюзивне відео)

Олег Клевакін з міста Єкатеринбурга приїхав на кастинг «Танцюють всі!», щоб спробувати себе і свої сили у масштабному талант-шоу. Тоді цей яскравий рудий хлопець ще й не здогадувався, що потрапить до ТОП-20 кращих танцюристів і отримає глядацьку любов.

Танцюють всі 9 випуск 1 дивитися онлайн 02.09.2016!

693-t8Jr0d4

З танцями Олег пов’язаний з раннього дитинства. Вже у 3, 5 роки батьки хлопчика віддали його у студію бальних танців, а ще через півтора – в ансамбль народного танцю. Вже тоді педагоги відзначили здібності юного танцівника і прогнозували йому велике майбутнє.

У хлопця не виникало і краплі сумніву, яку спеціальність обрати. Він вступив на кафедру хореографії до Челябінської академії мистецтв. Успішні дебюти, виступи, концерти, гастролі, – все це було у житті юного Олега. Саме в Челябінській академії він захопився такими стилями, як контемпорарі і модерн.

Читайте також: Згадати все: яскравий Віталій Галкін на «Танцюють всі!» (ВІДЕО)

ouejHMxUuxk

А ось першим телевізійним проектом, в якому Олег спробував свої сили, стало шоу «Танцюють всі!». У 2013 році хлопець пройшов свій перший кастинг, а потім – всі випробування в сотні. Він з легкістю потрапив до бажаної двадцятки кращих танцюристів. Тоді, на проекті, Раду Поклітару відзначив талант і танцювальну підготовку хлопця, не раз кажучи про його перспективи. Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, які були на той момент в Олега, цілеспрямований і мужній хлопець не жалів себе і в поті чола трудився, удосконалюючи свою танцювальну майстерність.

Читайте також: Чарівна Іра Крейдіна на першому кастингу (ВІДЕО)

Потім у житті Олега були російські проекти: «Танцюй!» На Першому каналі і «Танці» на ТНТ. Всі кастинги танцюрист пройшов успішно.

2

Читайте також: За звання кращого танцюриста позмагається юна інтернет-зірка! (ВІДЕО)

А яким було перше соло Олега на проекті Танцюють всі – 6!» – дивіться у відео! 

Video: Герой 6-го сезона «Танцюють всі!» Олег Клевакин (эксклюзивное видео)

Олег Клевакин с города Екатеринбурга приехал на кастинг «Танцюють всі!», чтобы попробовать себя и свои силы в масштабном талант-шоу. Тогда этот яркий рыжий парень еще не догадывался, что попадет в ТОП-20 лучших танцоров и получит зрительскую любовь.

Нагадуємо, що зовсім скоро відбудеться старт нового сезону «Танцюють всі!». Перший випуск – 2 вересня, о 20.00 на телеканалі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.