Танці. World of Dance

Аліса Доценко на проекті «Танцюють всі!» (ЕКСКЛЮЗИВНЕ ВІДЕО)

Яскрава, харизматична і безпосередня учасниця «Танцюють всі-6» Аліса Доценко з Краснодара без сумніву запам’яталася українському глядачеві. З кожним новим випробуванням на проекті дівчина мужньо справлялася. Пропонуємо вам згадати, якою ж прийшла на проект Аліса, і як змінилося її життя після нього.

vlcsnap-2016-07-28-12h03m20s245

Аліса почала пробувати себе в телешоу ще у 2008 році, після народження донечки Анфіси. Дівчина стала учасницею проекту «Танці без правил», де показала хороші результати.

У нашому проекті Аліса не вперше. Вона вже брала участь у «Танцюють всі-5», але тоді дівчині так і не змогли додзвонитися, щоб повідомити радісну звістку про проходження кастингу.

Читайте також: Тетяна Денисова: «Хореографа годує голова, а танцюриста — ноги»

Уже в наступному 6-му сезоні Аліса повернулася, щоб продовжити свою історію на проекті. У першому інтерв’ю після соло дівчина впевнено запевнила: «Чого стояти на місці? Я вважаю, що це досить підходящий для мене формат. Я, як людина, яка займалася усіма-усіма-усіма стилями, вважаю, що якщо наді мною попрацюють кльові хореографи, то я все зроблю».

На кастинг 6-го сезону Аліса прийшла з двома стилями: контемпорарі і денсхолом, щоб повністю розкрити свою індивідуальність.

Протягом проекту учасниця показувала гідні результати і мужньо витримала всі випробування. Вона дійшла до ТОП-6 найкращих танцюристів і покинула проект за крок до фіналу.

EHt1v1MlGlA

Читайте також: Перше соло та інтерв’ю Діми Монатіка на «Танцюють всі»! (ВІДЕО)

Ще однією успішною авантюрою стала для Аліси участь у російському проекті «Танці на ТНТ». Дівчина підкорила глядачів і суддів такими стилями, як: вог, джаз-фанк, денсхолл, контемпорарі.

Набравшись цінного досвіду на телешоу, Аліса захотіла їм поділитися з іншими танцюристами, які тільки починають свій складний, але такий захоплюючий танцювальний шлях.

«Зараз переважно займаюся викладанням (у власній школі і в багатьох інших), беру участь у чемпіонатах і виховую власну танцювальну команду. Багато їжджу з майстер-класами, але не забуваю про саморозвиток. Сама відвідую семінари, інтенсиви, тренінги. Участь у шоу дає впевненість у собі і змушує бути до себе більш вимогливим. Життя стало більш насиченим. Розслаблятися ніколи!», – відповіла Аліса журналістам STB.UA.

Дивіться перший виступ і інтерв’ю Аліси на «Танцюють всі-6»: 

Video: На 1-ом кастинге Алиса Доценко удивляла двумя танцевальными стилями! (ЭКСКЛЮЗИВНОЕ ВИДЕО)

Яркая, харизматичная и непосредственная участница «Танцюють всі-6» Алиса Доценко с Краснодара несомненно запомнилась украинскому зрителю. С каждым новым испытанием на проекте девушка мужественно справлялась и показывала свой сильный характер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.