Танці. World of Dance

Чим закінчився останній кастинг «Танцюють всі!-8»

Останній кастинг восьмого сезону шоу «Танцюють всі!» став одним з найгучніших і найбільш таємничих. На сцену проекту виходили танцівники, які вибирали для свого виступу образи відьом та інших темних сил. Деякі з учасників зізнавалися, що для них це не просто образ, а й близька по духу сутність. Одна з таких танцівниць навіть зачарувала ведучого Дмитра Танковича.

лллл

Маленький Даня Шамрай прийшов на кастинг, щоб освідчитися в коханні своїй однокласниці Каті. Судді сказали, що його виступ був дуже зворушливим і сміливим, але дати квиток до сотні відразу вони не змогли. Члени журі вирішили перевірити хлопчину на хореографії. Там Данило танцював відразу з двома дівчатками, і в кінці навіть здивував: «Мені тепер подобається Настя».

Читайте також: Танець дівочого колективу викликав обурення суддів

Валерія Вороніна станцювала перед суддями ламбаду і навіть вставила кілька рухів з «Циганочки». Тетяна Денисова попросила поділитися секретом бадьорості її духу та тіла. «Я займаюся гімнастикою. Треба не переїдати, і на дачі теж хороша зарядка для організму», – порадила бабуся. Вона була дуже щаслива від того, що змогла станцювати на улюбленому проекті.

ар

Микита Черкасов присвятив свій виступ всім тим, хто коли-небудь втрачав своїх рідних. Він не з чуток знає, як це – бути одному. Хлопець – сирота, тому тема самотності для нього дуже близька. Микита захотів станцювати для хлопців на сході України, які борються за мир. «Зазвичай ця тема у нас виростає в спекуляцію через те, що говорять не серцем. Мені здається, ти віриш у те, що робиш», – сказав танцюристу Костянтин Томільченко і дав йому квиток.

Читайте також: Хлопчик заспівав для Тетяни Денисової на сцені «Танцюють всі!»

Вже вкотре на кастинги повертаються учасники, які не змогли пройти весь шлях на проекті до кінця. Знову свої сили спробували Олена Усенко, яка привела нового партнера, Станіслав Турмович і Вікторія Сидельникова. Не всім вдалося потрапити до сотні. Деякі учасники відразу пішли зі сцени після вердикту суддів, інші пройшли випробування хореографією, але були й щасливчики, які отримали заповітні квитки.

Хто зміг отримати останні квитки восьмого сезону, а кому довелося піти зі сцени ні з чим, дивіться у ВІДЕО:

Video: Участники последнего кастинга сезона околдовали Дмитрия Танковича

Последний кастинг восьмого сезона шоу «Танцюють всі!» стал одним из самых громких и таинственных. Последние билеты в сотню лучших танцоров Украины розданы!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.