Танці. World of Dance

Бразильця на шоу нагодували борщем і салом

Мішель Тіньё приїхав з жаркої Бразилії за новими танцювальними висотами, адже на своїй батьківщині він досяг вже всього. Іноземного гостя тепло прийняли і судді і глядачі, а ведучий Дмитро Танкович нагодував його українським борщем і салом.

Мішель – зірка афро-джазу з 20-річним танцювальним досвідом. Знаючи, як багато в плані розвитку дає танцюристам участь у проекті, він, не роздумуючи, зважився брати участь в ньому. Бразилець витримав двадцять годин перельоту, щоб вийти на сцену і показати своє соло.

Номер, який він представив, здивував і суддів, і глядачів. Не раз на сцені «Танцюють всі!” Танцюристи роздягалися, Мішель ж на сцені … одягнувся.
Таку оригінальність у виступі не міг стороною обійти Раду Поклітару: «Є проблеми в твоєму соло. З точки зору драматургії мені здалася дивною пауза для надягання шкарпеток. Трюки цікаві, рухаєшся добре, але носки все зіпсували ».

Дивіться танець Мішеля у відео:

Video: Бразильца на шоу накормили борщем и салом

Мишель Тиньё приехал из жаркой Бразилии за новыми танцевальными высотами, ведь на своей родине он достиг уже всего. Иностранного гостя тепло приняли и судьи и зрители, а ведущий Дмитрий Танкович накормил его украинским борщем и салом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.