Танці. World of Dance

Катя Клішина поділилася враженнями від американської версії проекту

Суперфіналістка «Танцюють всі-7» Катя Клішина вже кілька місяців перебуває в США, де отримала пропозицію стати в пару. Кілька днів тому Катя побувала на одному з прямих ефірів американської версії проекту «So you think you can dance?» і поділилася своїми враженнями з сайтом STB.UA.

Катя, розкажи, як ти потрапила на зйомки «So you think you can dance?»

Моя двоюрідна сестра працює хореографом на цьому проекті, так що мені шалено пощастило бути присутньою на зйомці прямого ефіру «So You Think You Can Dance».

g1bvNHeaz6Y

Тобі сподобалася американська версія?

Сказати, що мені дуже сподобалося – це нічого не сказати! Емоції просто переповнювали! По-перше, я розуміла, що буквально півроку тому я так само, як і американські танцюристи, стояла на сцені нашої української версії цього шоу. Переживала перед кожним виходом у прямий ефір. Не спала ночами, готуючи і відпрацьовуючи нові номери. Глядач бачить тільки кінцевий результат, він не знає скільки праці і сил вкладено в двохвилинний номер. Скільки людей задіяно в підготовці красивого шоу. Починаючи від продюсерів, постановників, візажистів, стилістів, костюмерів, журналістів, операторів, світло-режисерів, редакторів музики і закінчуючи нами – звичайними танцюристами.

Fx-PgK9nmvY

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влад Яма припускає, що переможцем цього сезону може стати дитина

Чи відрізняється американська версія від української?

Американська версія дуже сильна! Тут нереальна кількість талановитих танцюристів. Особливо в напрямках контемпорарі, хіп-хоп, джаз, балет. У цьому сезоні додали новенького у вже відомі нам правила проекту. Танцюристів розділили на дві групи: танцюристи вулиці і танцюристи сцени. Щотижня вибуває по одній людині з групи.

ZnOEqjAQ9tQ

І яка група тобі більше подобається?

Вуличні танцюристи просто підривають своєю енергією і відчуттям ритму. А розтяжці і пластиці танцюристів сцени можна тільки позаздрити. Я вже визначила для себе кілька фаворитів. Подивимося, чи виправдаються мої надії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.