Танці. World of Dance

Чи зможуть учасники станцювати афро-джаз, загрузнувши в піску?

Зовсім скоро кращі учасники 9-го сезону продовжать захоплюючу боротьбу за перемогу в шоу! Завдання стануть ще цікавішими, а дні на проекті – більш насиченими! Що ж чекає на учасників цього разу?

татьяна денисова и влад яма

Перше завдання для танцівників підготує хореограф зі світовим ім’ям! Королева афро-джазу, постановник шоу «Х-фактор» в Голландії – Джомо Устерволде (Jomecia Oosterwolde) відвідає Україну, щоб дати майстер-клас нашим учасникам. Вони освоять ази афро-джазу, після чого продемонструють результати своєї роботи шановним суддям шоу.

Jomecia Oosterwolde

Не обійдеться без ускладнень. Учасники перевтіляться в диких африканців і станцюють на піску під відповідну музику. Але це ще не все! Конкурсантів поділять на невеликі команди, щоб оцінити не тільки їх танець, але й фантазію. Якому «племені» вдасться поставити найцікавіший номер? Дізнайся зовсім скоро.

танцуют все 9 афро-джаз

А також на танцівників чекає весела подорож до українського села – Ковалівки! Там вони поринуть в місцеве життя, попрощавшись з цивілізацією. Учасникам необхідно буде підготувати командні номери і влаштувати жителям Ковалівки справжнє танцювальне свято! Як відреагують іноземні танцівники на український колорит? Чи сподобається результат роботи учасників селянам?

ковалевка алена кордобан

А ось найбільш несподівана новина чекатиме танцівників після концерту в Ковалівці. Виявиться, що саме учасники мають вирішити долю кожного з них. Чий номер не оцінять колеги? Чи впораються конкурсанти з емоціями? Не пропусти!

Дивись шоу «Танцюють всі! – 9» цієї п’ятниці, 2 грудня о 20.00, на СТБ!

Video: Танцюють всі 9 випуск 14: що чекає учасників 2.12.2016 (анонс)

Що чекає на учасників Танцюють всі 9 у випуску 14 від 2.12.2016? Читайте в анонсі

Video: Танцюють всі 9 випуск 14: що чекає учасників 2.12.2016 (анонс)

Що чекає на учасників Танцюють всі 9 у випуску 14 від 2.12.2016? Читайте в анонсі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.