Битва екстрасенсів

Що потрібно робити на спадаючий Місяць: поради Хаяла Алекперова

Для фази спадаючого Місяця характерний викид раніше накопиченої енергії. Наші предки з незапам’ятних часів стежили за цим процесом, аби знати, що можна, а чого не можна робити на спадаючий Місяць, щоб період пройшов гладко і не приніс зайвих проблем. Екстрасенс Хаял Алекперов розповів, що потрібно робити, коли на небі спадаючий Місяць.

убывающая-Луна

Нічне світило завжди було об’єктом пильної уваги людини. Циклічні зміни візуального вигляду і розташування, вплив супутника на рівень води на планеті в різні часи трактувалися по-різному. Але навіть для наших предків взаємозв’язок фаз космічного тіла із загадковими проявами на Землі був очевидним, і вплив супутника на собі може відчути кожен.

«У фазі спадаючого Місяця наша активність слабшає. Людина стає повільною і млявою: з кожним днем ​​сил стає все менше, накопичується втома», – розповів переможець і суддя «Битви екстрасенсів», астролог з Азербайджану Хаял Алекперов.

IMG_2531

Ясновидець впевнений, що під час спадаючого Місяця слід вести спокійний спосіб життя і не приймати ніяких несподіваних рішень, адже загальна пригніченість позначається і на психологічному стані:

«Ми можемо відчувати незрозуміле відчуття страху, пригніченість і депресію в ці дні».

Більше на тему: Чому не щастить у житті: коментарі Хаяла Алекперова

Однак період спадаючого Місяця можна використовувати і на благо. Адже він, за словами екстрасенса, чудово підходить для своєрідного розвантаження і відновлення:

«Організм наче звільняється від тягаря, накопиченого за місяць, і готовий почати нове життя. Це вдалий час, аби усунути зі свого життя те, що є перепоною на шляху до щастя. Якщо хочете чогось позбутися – робіть на спадаючий Місяць».

iStock-160354153

До того ж покінчити можна не тільки з психологічними перешкодами, а й з такими небажаними побутовими явищами, як, наприклад, бородавки чи комахи, стверджує Хаял Алекперов.

Більше на тему: Сумісність знаків зодіаку: гороскоп від Хаяла Алекперова

Не пропустіть 2 жовтня прем’єру 20 сезону “Битви екстрасенсів” о 19:00 на телеканалі СТБ.

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: