Битва екстрасенсів
Хаял Алекперов

Двічі переможець «Битви екстрасенсів» в Україні – сьомого ( «Війна світів») та десятого ( «Війна титанів») сезонів.

Хаял – ясновидець та астролог. Походить з роду пророка Магомета. Навчався таємним знанням в Саудівській Аравії. Працює зі свічками, черепашками, зцілює за допомогою молитов. Інформацію зі світу мертвих отримує від джинів. Бачить віщі сни, в яких ангели відкривають йому таємниці минулого, сьогодення та майбутнього.

За час участі у проекті «Битва екстрасенсів» й «Слідство ведуть екстрасенси» Хаял Алекперов допоміг розібратися в багатьох заплутаних резонансних кримінальних справах! Так, наприклад, він пролив світло на жорстоке вбивство фермера – Миколи Кукса. В якому шість років поспіль звинувачували … його дружину Оксану! Екстрасенс відчув, що жінка й ще троє молодих людей, звинувачених у цій справі – невинні. А також вказав на факти, які можуть підтвердити правоту його слів. Після виходу програми в ефір чотири людини були випущені на свободу прямо із залу суду! Також ясновидець відчув, що вчитель краматорської школи Михайло Мартиросов, якого звинувачують у педофілії та доведенні до самогубства своєї учениці – 11-річної Каті Свечіхіної – до цього не причетний! І над дівчинкою познущалась інша людина! Після випуску програми справу було переглянуто і несправедливо звинуваченого вчителя випустили на свободу!

Також Хаял Алекперов є постійним експертом проекту «Слідство ведуть екстрасенси» та тележурналу корисних порад «Все буде добре» й член журі «Битви екстрасенсів» в Україні:

«Я дуже радий, що удостоївся такої честі! І опинився у складі журі Битви!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: