Битва екстрасенсів

Голосування: хто мав покинути «Битву екстрасенсів»-19 у 6 випуску

Шостий випуск «Битви екстрасенсів»-19 вражав глядачів незвичайною розв’язкою та неймовірною правдою, що відкрилася про Сагу Бйорн. Журі розгублені, адже тепер таємниця норвезької ясновидиці розкрита, маски зірвані, але хто ж найслабший екстрасенс?

Більше на тему: «Битва екстрасенсів»-19: як себе проявили розлючені духи

рома и леся
Літоенергети Леся і Рома виявилися на цьому тижні найслабшими екстрасенсами. Леся відмовилася проходити друге випробування, тому що Рома зіпсував ножі суперника – Олександра Соляника, чим викликав обурення напарниці. Саме тому Рома намагався виконати завдання сам, але зрозумів, що перемога на проекті без коханої дівчини безглузда. Чоловік зробив свій вибір і запропонував Лесі стати його дружиною. Журі вирішили відправити пару додому.

Більше на тему: Ясновидиця Олеся Січкар зізналася, хто став для неї «більше ніж другом»

Екстрасенс Олеся Січкар показала себе дуже самовпевненою. Вона викликала на допомогу темного духа, з яким не змогла впоратися. Жінка втратила свідомість і тим самим завалила завдання. Більш того, наслідки дій нечисті довелося виправляти Ніколасу Петросяну, адже негативна сила загрожувала всім учасникам випробування та знімальній групі.

олеся и сага
Троє цих учасників повинні були покинути проект, проте відкрилася правда про норвезьку учасницю Сагу Бйорн. Насправді за маскою шаманки ховалася Олена Йоханессен, учасниця «Битви екстрасенсів»-16.

Більше на тему: «Битва екстрасенсів»-19: хто ховався під маскою Саги Бйорн

З урахуванням такого повороту подій, кому не місце на проекті? Поділіться своєю думкою за допомогою голосування!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: