Битва екстрасенсів

Сага Бйорн

Відьма, шаман. Норвегія

Медіум працює зі скандинавськими духами. Вони входять у тіло та свідомість екстрасенса через спеціальні ритуальні маски. Сага дотримується культу перевертня і має тотем –  ведмедя. Через маски вона також може передбачати майбутнє і бачити події минулого.

Дар Саги проявився, коли медіум вирушила подорожувати в глухі ліси. Екстрасенс відбилася від групи під час лісової прогулянки на снігоступах і натрапила на будиночок шамана. У будиночку було багато масок –  різних і цікавих. А коли шаман вийшов, дівчина вирішила зняти зі стіни маску ведмедя і примірити.

Після цього обличчя дівчини покрилося потворними червоними плямами – так її покарали духи. Шаман повернувся і сказав, що Сазі доведеться залишитися тут на певний час і осягнути філософію служіння цим духам, інакше плями не зійдуть. Під час навчання у лісника відьма прийняла нову себе.

Але поки Сага ходить в масках –  приховує плями. Лікарі лікують алергію, але результату мало. Екстрасенс впевнена, що поки не спокутить свою цікавість допомогою людям, її мітка не пройде.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: