Битва екстрасенсів

«Битва екстрасенсів»-19: чому Ніколас Петросян накинувся на героя проекту

У випуску 4 «Битва екстрасенсів»-19 спірит Ніколас Петросян влаштував справжній скандал через одного з героїв проекту. Чоловіки ледь не побилися: Павлу Костіцину довелося їх розбороняти. Що стало причиною розбрату між учасниками, читайте в матеріалі.

Більше на тему: «Битва екстрасенсів»-19: ясновидиця побачила останній день жінки і назвала ім’я вбивці

Вірменський ясновидець Ніколас Петросян вийшов проходити випробування останнім. Завдання полягало в тому, щоб відчути і назвати ім’я кожного з п’яти героїв, які звернулися в проект. Всі вони переживають труднощі в житті та підозрюють, що їхня доля безпосередньо залежить від імен.

Ім’я одного з героїв вкрай незвичайне – Ісус Христос. Це шокувало Ніколаса Петросяна, адже подробиці життя хлопця, як і його вчинки, ніяк не пасували його імені.

драка

Спочатку мама хлопчика хотіла назвати його Богданом, проте батько наполіг на іншому імені – Ісус. Тепер вже дорослий хлопець є улюбленцем свого батька порівняно з іншими дітьми. Чоловік навіть їсть тільки наодинці з «обраною» дитиною, поки інші його діти голодують.

«Ти на вигляд звичайний хлопець, але з тебе роблять ідола, тобі моляться. Ти навіть не є особистістю, а, скоріше, товаром для батьків. А твій батько – страшна людина», –  такими словами вразив екстрасенс.

Більше на тему: Хто покинув «Битву екстрасенсів»-19 в четвертому випуску сезону

Як виявилося, сім’я заробляла на обмані, переконуючи людей у ​​святості лже-Ісуса. Хлопчик з дитинства звик до такого життя і переконаний у власній винятковості.

На проект прийшла і сусідка сім’ї, яка підтвердила, що житло цих людей було більше схоже на звалище, а діти завжди були недоглянутими і брудними. Після цих слів батько Ісуса, який теж спостерігав за випробуванням у сусідній кімнаті, раптом попрямував до виходу.

Тим часом Ніколас Петросян не міг повірити побаченому, а злість і роздратування штовхнули його назустріч чоловікові. Вже на вулиці між ними зав’язалася перепалка, в ході якої з’ясувалося, що батько Ісуса відбував дев’ять років у місцях позбавлення волі. Розбороняти чоловіків довелося Павлу Костіцину.

Проект закликає всіх глядачів запам’ятати обличчя цього чоловіка, який називає себе батьком самого Ісуса Христа. Будьте пильні та не станьте жертвою обману!

Більше на тему: Топ-10 містичних місць Києва від екстрасенса Каїна Крамера

Video: Битва екстрасенсів-19: чому Ніколас Петросян накинувся на героя проекту

У випуску 4 Битва екстрасенсів-19 спірит Ніколас Петросян побився з героєм проекту. Чому чоловіків розбороняв Павло Костіцин, читайте в матеріалі

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: