Битва екстрасенсів

Обряд для привернення кохання на Хелловін

Сайт stb.ua вже розповідав про традиції та історії свята Хелловін. А сьогодні ми поділимося з вами, які обряди для привернення кохання на Хелловін можна провести. Про це розповіла переможниця 14 сезону «Битви екстрасенсів», медіум Джулі Мак-Кензі. А ще вона поділилася з нами інформацією про те, як відзначають Хелловін в Австралії. Читайте в нашому матеріалі, які обряди для привернення кохання необхідно провести на Хелловін 2018!

Джулі Мак-Кензі

Джулі Мак-Кензі

«Язичники вірять, що Хелловін це відьомський Новий рік. У цей день вони гасять в будинку вогонь, і будинок очищається, позбуваючись старої та важкої енергії. Під час вечірнього святкування за стіл ставлять порожній стілець, щоб вшановувати та згадати всі мертві душі. А надворі розпалюють багаття, танцюючи біля якого, люди шанують пам’ять померлих, відкриваючи завісу в інший світ», розповідає медіум.

Читайте також: Коли Хелловін і як його відсвяткувати

Крім того, австралійці вважають, що Хелловін представлення смерті та підготовка до переродження у новому році. Вважається, що це найкращий час для ворожінь на одруження, удачу, здоров’я та смерть. Які обряди для привернення кохання варто проводити в цей день, розповіла Джулі Мак-Кензі.

Обряд для привернення кохання на Хелловін 2018

Обряди для привернення кохання на Хелловін 2018

«Один з моїх улюблених обрядів – створення сильної зв’язки для кохання, зцілення та захисту», – розповідає Джулі Мак-Кензі.

За словами екстрасенса, побудова схеми з кристалів дозволяє їх силі нарощувати енергію, а також формує зв’язку для визначених заздалегідь намірів. Вибираючи кристали, дуже важливо їх очистити. Для цього необхідно потримати їх в руках, спостерігаючи за тим, як вони випромінюють біле світло. А потім чітко сформулювати свої наміри.

Обряд для привернення кохання на Хелловін 2018

Ви можете сказати: «Я хочу, щоб ці кристали стали захистом для мене, мого коханого, моєї сім’ї, а також служили щитом від злих та шкідливих думок недоброзичливців». Або: «Я хочу, щоб кристали допомогли моїй душі зцілитися від старих ран та накликали на мене чисту та справжню любов». Бажання також можна конкретизувати: «Я хочу, щоб ці кристали зміцнили мій шлюб».

Обряд для привернення кохання на Хелловін 2018

За словами переможниці «Битви екстрасенсів»-14, для того, щоб посилити енергію та втілити бажання в життя, варто написати його на папері та покласти під головний кристал або фотографію людини, до якої маєте теплі почуття.

«Для обряду на кохання як основний кристал краще використовувати рожевий кварц. Однак, якщо хочете  можна скористатися будь-яким іншим», розповідає медіум.

Покладіть шість кристалів прозорого кварцу (краще з двома гострими кінцями), щоб створити достаток любові та захисту. Пам’ятайте, Хелловін прекрасний час для того, щоб оживити кохання, шлюб або стосунки. Дуже важливо! Запишіть наміри настільки зрозуміло, щоб вони були прозорими, як самі кристали.

Обряд для привернення кохання на Хелловін 2018

Також екстрасенс розповіла, як зробити схему для шлюбу на Хелловін 2018

  1. Використайте фотографію коханої людини або чітко напишіть, що стосовно любові або шлюбу ви хотіли б втілити в життя.
  2. Як основний кристал виберіть рожевий кварц.
  3. Розкладіть кристали та записані бажання в місці, де їх ніхто не знайде.
  4. Навколо основного розкладіть шість кристалів прозорого кварцу таким чином, щоб гострі кінчики вказували в центр (як шестикутна зірка).
  5. З’єднайте схему, подумки уявивши зв’язок зірки, та подумайте про те, що хотіли б втілити в життя.

Якщо ви зробите це ввечері на Хелловін, то зможете відкрити завісу. Це позбавить вас старої та темної енергії кохання, а також притягне нову: піднесену та теплу.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: