Битва екстрасенсів

Сльози журі, кров та труни: якою буде «Битва екстрасенсів-16»?

Вже у неділю, 2 жовтня, о 19:00 в ефір вийде довгоочікуваний 16 сезон наймістичнішого проекту країни «Битва екстрасенсів». Творці говорять: «16 сезон – це сезон пристрастей!». Які випробування чекають на екстрасенсів? Що за учасники прийшли цього року доводити свої надздібності? А також, хто зайняв суддівське крісло у 2016 році?

Читайте також: Битва екстрасенсів 2016 – що чекає на глядачів у новому сезоні?

«Всі випробування проходять на піку емоцій. Причому не тільки людей, які звертаються в програму за допомогою, але і самих екстрасенсів – розповіла керівник проекту «Битва екстрасенсів-16» Наталія Сукач. – 12 учасників нового сезону «Битви» – це екстрасенси нового покоління. Вони бачать інакше, працюють інакше, викладаються до останньої краплі крові (іноді і в прямому сенсі цього слова). В роботі у них немає компромісів. Вони готові на все, щоб докопатися до правди. І, звичайно ж, щоб обійти конкурентів».

Руководитель проекта «Битва экстрасенсов-16» Наталья Сукач

Руководитель проекта «Битва экстрасенсов-16» Наталья Сукач

4

У 16 сезоні крім традиційних відбіркових випробувань «Ширма», «Живе/Не живе» та «Містер X» журі проекту підготувало для учасників дуже особливий кастинг. Його пройшли понад сто осіб! Олена Курилова, Хаял Алекперов, Павло Костіцин та Яна Пасинкова, яка приєдналася до складу журі в цьому сезоні, принесли свої особисті речі, що мають величезне значення у їх житті.

«Ці речі члени журі по черзі вкладали в ящик, щоб учасники кастингу могли відчути і описати, що знаходиться в ящику. Сам ящик ми зробили з битого дзеркала. Адже дзеркала, як відомо, блокують ясновидцям доступ до інформації. Члени журі пішли на величезний ризик, коли принесли свої особисті речі. Адже ми не знали, наскільки сильними виявляться учасники, і які пікантні та шокуючі подробиці про життя членів журі відкриються їм під час випробування», – продовжує Наталя.

яна-пасынкова-1

Під час цього випробування один з учасників довів Олену Курилову до сліз. Як він це зробив – дивіться вже у неділю, 2 жовтня, о 19:00 на СТБ. На знімальних майданчиках 16 сезону «Битви екстрасенсів» не обійшлося і без конфліктів між учасниками:

«Учасники вразили нас ще під час першого відбіркового випробування – «ширми». Вони були налаштовані більш, ніж рішуче. Всі розуміють: це 16 сезон. Претендентів багато. Умови відбору жорсткі. Конкуренція – не на життя, а на смерть. Деякі з учасників буквально виривали один одному волосся. А хтось перейшов до більш рішучих дій. Особливо відзначилися чорні маги. Вони насилали один на одного смертельні прокляття. І проводили ритуали на смерть. У хід пішла кров, серця тварин. Це було дуже страшне видовище. Здавалося, що у них очі наливаються кров’ю. Вони нічим не гребували, щоб усунути конкурентів ще ДО початку випробування. Коли сформувалася основна 12-ка, конфлікти не згасли. Навпаки. Екстрасенси постійно намагаються перешкодити один одному в роботі. Проводять спеціальні ритуали, щоб перекрити конкурентам потік інформації. І всіляко тиснуть на суперників поза зйомками. Наприклад, один з екстрасенсів знайшов у себе в готельному номері труну, замовлений спеціально для нього».

3

Все це і багато іншого вас чекає вже у неділю, 2 жовтня, о 19:00 в наймістичнішому проекті країни «Битва екстрасенсів-16» на СТБ! Ви просто не можете це пропустити!

Video: Сльози журі, кров та труни: якою буде «Битва екстрасенсів-16»?

Сльози журі, кров та труни: якою буде «Битва екстрасенсів-16»?

Video: Сльози журі, кров та труни: якою буде «Битва екстрасенсів-16»?

Сльози журі, кров та труни: якою буде «Битва екстрасенсів-16»?

Video: Сльози журі, кров та труни: якою буде «Битва екстрасенсів-16»?

Сльози журі, кров та труни: якою буде «Битва екстрасенсів-16»?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: