Битва екстрасенсів

Чому не щастить у житті: коментарі Хаяла Алекперова

Чому не щастить у житті? Це питання хвилює всіх, кого переслідує смуга невдач. Чому не щастить і як визначити зурочення, порчу чи прокляття, розповів дворазовий переможець «Битви екстрасенсів», експерт програми «Слідство ведуть екстрасенси», астролог Хаял Алекперов.

iStock-537442618

«Якщо невдачі підстерігають на кожному кроці, а життя стало схожим на суцільну чорну смугу, причиною всьому може бути зурочення, порча або навіть прокляття. Щоб розібратися, варто зрозуміти механізм дії кожного з них», – розповідає Хаял Алекперов.

IMG_2531

Що таке зурочення

Зурочення – це ненавмисний негативний вплив за допомогою погляду. Наприклад, хтось подивився на вас з поганими думками, позаздрив успіхам або просто ефектному зовнішньому вигляду.

Людину, яку зурочили, починають переслідувати різні неприємності, а також несерйозні, але безперервні проблеми зі здоров’ям!

Больше по теме: Як захиститися від зурочення, порчі та заздрості

Що таке порча

Порча – магічний вплив чорної магії, основним завданням якого є нанесення шкоди. Результатами цього, як правило, є серйозні невдачі в роботі та особистому житті, постійні грошові втрати, а також пригнічений стан, депресія, слабкість і різні хвороби…

iStock-636603164

Що таке прокляття

Один із найсильніших енергетичних впливів – прокляття – таке собі щире побажання смерті, серйозних бід і мук. Однак, як правило, його потрібно по-справжньому «заслужити». Причиною такого впливу найчастіше стає сильна образа того, хто проклинає! Дуже уважно ставтеся до того, хто і що залишає у вашому домі, не піднімайте чужі речі та гроші, а особливо на перехрестях!

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: