Битва екстрасенсів

Учасники «Битви екстрасенсів-16» зірвали весілля в РАГСі столиці

Вже зовсім скоро, а саме у неділю, 2 жовтня, о 19:00 телеглядачі побачать прем’єру 16 сезону наймістичнішого проекту країни «Битва екстрасенсів» 2016. Які ж випробування чекають учасників в цьому році, розповіла керівник проекту Наталія Сукач.

впамьбд

«Екстрасенсів 16 сезону чекає дуже багато заплутаних містичних історій та злочинів, у розслідуванні яких безсилі правоохоронні органи. До нас по допомогу звернулося дуже багато людей. Багато з них втратили своїх близьких. Це звірячі, до сих пір не розкриті вбивства, трагічні випадковості, від яких насправді тягнеться магічний слід. Ні екстрасенсів, ні знімальній групі, ці історії не даються легко. Ми кожен раз плачемо разом з героями програм. І дуже щиро намагаємося допомогти їм розібратися в ситуації», – каже Наталя.

Також у 16 сезоні вдалося зробити те, чого не було за всю історію «Битви» – поліція прийняла, зареєструвала та прикріпила до кримінальної справи свідчення екстрасенса!

«Маю велику надію, що це допоможе людям, які звернулися в програму, домогтися справедливості в справі про загибель їх близьких. Для нас як і раніше найголовніше – це люди. Їхні долі, історії, проблеми, які вони не можуть вирішити без допомоги екстрасенсів », – каже керівник проекту.

Руководитель проекта «Битва экстрасенсов-16» Наталья Сукач

Руководитель проекта «Битва экстрасенсов-16» Наталья Сукач

Звичайно ж, як і завжди, не обійшлося і без скандалу. Виявляється, що в одному з випробувань, екстрасенсам довелося зірвати справжнє весілля в центральному РАГСі столиці.

«Наречений виявився шлюбним аферистом. Не буду відкривати всі карти, але коли бійку в РАГСі рознімає Павло Костіцин … Такого за історію існування «Битви» точно ще не було! Раз вже зайшла мова про ведучого, хотілося б відзначити його максимальну залученість в історії героїв. Як він співпереживає, намагається розібратися в ситуації. Працювати з такими співчутливими і професійними людьми – одне задоволення. Ну і звичайно, окремого коментарю від нашої знімальної групи заслуговує прекрасна фізична підготовка нашого ведучого, завдяки якій він з легкістю розтягнув бійку в РАГСі, поки всі метушилися і викликали поліцію», – каже керівник 16 сезону «Битви екстрасенсів» Наталя Сукач.

4

Дивіться 16 сезон наймістичнішого проекту країни «Битва екстрасенсів» вже у неділю, 2 жовтня, о 19:00 на СТБ! Такого ви ще точно не бачили!

Video: Битва екстрасенсів 16 сезон: що чекає глядачів у новому сезоні

Дивіться онлайн шоу Битва екстрасенсів 2016 вже 2 жовтня! Прем'єра самого містичного шоу країни відбудеться вже в 19.00 на телеканалі СТБ і на нашому сайті

Video: Битва екстрасенсів 16 сезон: що чекає глядачів у новому сезоні

Дивіться онлайн шоу Битва екстрасенсів 2016 вже 2 жовтня! Прем'єра самого містичного шоу країни відбудеться вже в 19.00 на телеканалі СТБ і на нашому сайті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: