Битва екстрасенсів

Як поліпшити енергетику оселі: поради Хаяла Алекперова

Ми неодноразово писали про негативний вплив домашніх речей. Але є і такі предмети, що, навпаки, перетворять ваше житло на затишну фортецею і додадуть вам життєвої сили та енергії. Як поліпшити енергетику будинку чи квартири за допомогою звичайних речей, розповів дворазовий переможець «Битви екстрасенсів», експерт програми «Слідство ведуть екстрасенси», астролог Хаял Алекперов.

Як поліпшити енергетику в будинку або квартирі: поради екстрасенса

«Є безліч оберегів та амулетів для дому. Багато з них створюються та спеціально заряджаються досвідченими майстрами. Але є і звичайні речі, які можна придбати в магазині або на ринку», – каже Хаял.

А головне те, що вони добре впливатимуть на енергетику домашнього простору.

«До таких речей належать, наприклад, килими. Якщо килим круглий, він створюватиме гармонію та спокій у домі. Якщо його кінці мають форму кута, то такий килим сприятиме успіху у сфері знань та матеріальних цінностей. Тому круглі килими повинні бути там, де є потреба в спокої та гармонії, вони підійдуть для спальні, вітальні або їдальні. Квадратної або прямокутної форми килими принесуть користь у кабінеті, бібліотеці, офісі, передпокої або на сходах», – розповів ясновидець.

Як поліпшити енергетику в будинку або квартирі: поради екстрасенса

«Своєю чергою, ви повинні дбати про своє житло – вчасно прибирати і в жодному разі не класти килим зверху на брудну підлогу. Адже таким чином весь негатив просто консервується у приміщенні», – додав екстрасенс.

Більше на тему: Топ-10 містичних місць Києва від екстрасенса Каїна Крамера

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: