Битва екстрасенсів

Мати заживо закопала новонароджену дочку

Ні для кого не секрет, що мати відчуває свою дитину навіть на відстані. Вчені досі не можуть пояснити природу цього феномену. Не існує жодного приладу або пристрою, який міг би зафіксувати й виміряти цей невидимий зв’язок. А чи здатні його відчути екстрасенси? Відповідь на це питання ми отримали минулої неділі. Люди, що володіють надможливостями, пройшли чергові випробування проекту, які визначили, хто з учасників повинен був залишити проект за кілька кроків до фіналу.

«Мама» – це слово прагне хоч раз у житті почути кожна жінка. Однак, за різних причин, не кожна може відчути радість материнства. Чому так відбувається – з’ясовували найсильніші екстрасенси 2014 року.

У програму «Битва екстрасенсів» звернулися п’ятеро жінок. І тільки в однієї з них немає, і ніколи не було, дітей. Чому так сталося з цією жінкою, і що змусило прийти до ясновидців інших?

Першою на знімальний майданчик вийшла ясновидиця ьа емпат Галина Потоцька:

«Ти перенесла біль втрати. Це дуже сильний біль. Душа болить. Бачу, що був великий термін, і довелося чистити».

Перший екстрасенс та перша точна відповідь! Ірині Паюк – 37 років. Працює перекладачем. Заміжня. П’ять років тому жінка втратила дитину.

Галина Потоцька

Галина Потоцька

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доля учасників у ваших руках! (Правила голосування)

«Коли це сталося, Іра була на шостому місяці – розповів чоловік героїні Андрій, який спостерігав за ходом випробування в таємній кімнаті. – Раптово у неї піднялася температура. У лікарні сказали, що нічого страшного і порадили пити ліки від застуди. Але в Іри відкрилася кровотеча. Тепер вона не зможе народити – у неї видалили всю матку».

Через лікарську недбалість сталося непоправне – Ірина більше ніколи не зможе завагітніти. «Але я бачу, що ця жінка один раз народила», – продовжила Галина.

Це дійсно так! До операції вона народила сина. Так хто ж та жінка, яка ніколи не мала дітей? Обійшовши всіх героїнь випробування і відчувши багато важливих деталей, Галина зупинила свій вибір на Лілії Ковальчук. І виявилася права!

Віктор та Лілія одружені вже десять років. Охрестили аж чотирьох дітей своїх друзів. Але тільки мріють про власного малюка.

«Всі лікарі, як один, кажуть, що все нормально, ніяких патологій немає, і ми можете мати дітей. Але чому ж тоді у нас нічого не виходить? – зі сльозами на очах озвучила своє головне питання Лілія.

«Це магічний вплив, який йде від потойбічних сил – сказала Галина Потоцька. – Хтось з родичів до вас не плекає симпатії. Можу тільки сказати одне, я чую жіночу енергію. Все йде від жінки».

Одна з героїнь випробування

Одна з героїнь випробування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ольга Сумська обличчям до обличчя зустрілася з жорстоким вбивцею

Далі на знімальний майданчик вийшли Софія Малиновська та Ніна Осипенко. Жінкам вдалося відчути кровний зв’язок між двома героїнями – це мама та дочка. Проте відповісти на запитання, що їх привело, учасниці так і не змогли. Коли ясновидці залишали майданчик трапилося неймовірне. Стакан, який стояв посередині столу, біля члена журі Павла Костіцина раптово впав, чим не на жарт налякав ведучого. А в кімнаті, де за ходом випробування спостерігали чоловіки героїнь, і зовсім згасли всі лампочки. Розумного пояснення того, що сталося, ні в героїв, ні у знімальної групи не знайшлося.

«Ніхто поруч зі склянкою не стояв, нічого ніхто не робив, а вона раптом просто взяла і сама поїхала по столу. Це неймовірно!» – прокоментували події учасники випробування.

Як це сталося – дивіться ПРОСТО ЗАРАЗ у відео:

Video: Экстрасенсы помогли женщине понять причины её бесплодия

Экстрасенсы прошли очередные испытания проекта, которые определили, кто из участников должен был покинуть проект за несколько шагов до финала...

Коли емоції на знімальному майданчику трохи вщухли, проходити випробування прийшла шаманка Ірина Богданова. Ясновидиці вдалося відчути присутність на майданчику жінки, яка подарувала дітей чужим людям.

Ведучий і член журі Павло Костіцин

Ведучий і член журі Павло Костіцин

«У мене двоє моїх дітей і двоє – за програмою сурогатного материнства. А зараз я вагітна ще одним. Це теж моя дитина від коханого чоловіка», – розповіла Ольга Чайка – акушер-гінеколог, 35 років.

Багато хто засуджують жінку, мовляв, як так можна віддати своїх дітей чужим людям?! Однак, є ті, які підтримують Ольгу.

«Якщо є такі жінки, які можуть ощасливити сім’ю, то дай Бог вам здоров’я. Я не знаю, як можна засуджувати?!», – сказала Ірина, героїня випробування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дух вбитої дівчинки вселився в кішку прямо на зйомках «Битви»?

Ірина Богданова змогла не тільки відчути сурогатну маму, а й знайшла бездітну пару. Шаманка зняла з себе оберіг і подарувала його Віктору і Лілі, щоб він приніс їм щастя і материнство.

А наступної до героїням вийшла циганська ясновидиця Рубіна Цибульська. Вона запевняє, що сама собі передбачила народження сина. Чи змогла вона відчути бездітну жінку? І що їй порадила?

«Ти ставиш себе вище чоловіка й підганяєш його завжди! – сказала учасниця «Битви-14» Лілі – Перешкода йде в чоловіка. Він, швидше за все, не хоче дітей!»

Як таке може бути? Адже чоловік весь час повторював, що дуже хоче дітей. Невже він брехав?

Циганська ясновидиця Рубіна Цибульська

Циганська ясновидиця Рубіна Цибульська

А також:

Бабуся народила власних онуків!

«Я в шоці! Це теж треба мати сміливість!», – в один голос говорили герої випробування.

«Коли ми звернулися в клініку, я вже була не в дітородному віці, але за допомогою медичних препаратів цикл був відновлений. Я пила гормональні препарати сім місяців», – розповіла мати героїні випробування Ірини, 59-річна пенсіонерка Ганна Шульга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екстрасенси вказали на вбивцю школярки

ШОК! Мати народила і закопала свою новонароджену дочку в землю! Дівчинка дивом вижила. Її удочерили небайдужі люди. Однак біологічна мати тепер хоче забрати у них дитину.

Жінка народила дітей для своєї дочки

Жінка народила дітей для своєї дочки

«Це знущання! Живу дитину замотати в щось, кинути в яму і закопати … Це не жінка! Навіть звірі такого не зроблять зі своїм потомством» – обурювалися всі присутні на знімальному майданчику.

Дивіться неймовірні історії героїнь випробування, які не залишать вас байдужими, ПРЯМО ЗАРАЗ у відео:

Video: Экстрасенсы помогли женщине понять причины её бесплодия

Экстрасенсы прошли очередные испытания проекта, которые определили, кто из участников должен был покинуть проект за несколько шагов до финала...

Video: Экстрасенсы помогли женщине понять причины её бесплодия

Экстрасенсы прошли очередные испытания проекта, которые определили, кто из участников должен был покинуть проект за несколько шагов до финала...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: