Битва екстрасенсів

Що робити, аби пощастило в коханні: поради ясновидиці

Вам не щастить в особистому житті і ви не знаєте, що робити? Здається, що вас переслідують невдачі? Ясновидиця Інна Довгань розповіла, як позбутися невезіння в коханні та побудувати сімейне щастя. Читайте її поради в нашому матеріалі.

Не щастить в особистому житті: що робити розповіла ясновидиця

Насамперед ясновидиця Інна Довгань рекомендує розібратися в собі, адже невдачі в особистому житті можуть бути пов’язані і з психологічними проблемами.

«Часто причиною всіх невдач у стосунках вважають вінець безшлюбності, але це не завжди так. Якщо у людини занадто завищені вимоги до майбутнього партнера і вона хоче всього і відразу, то вона психологічно налаштовує своє життя на самотність. Стосунки можуть не складатися, якщо людина женеться за ідеалом і починає шукати причини невдач у всьому, крім себе самої», – розповідає ясновидиця.

Більше на тему: Як уникнути сварок в сім’ї розповіла Ірина Богданова

«Але якщо в житті людини не було тривалих стосунків, а на її шляху зустрічаються тільки непідхожі партнери… Або шлюб у чоловіків чи жінок її роду ніколи не відрізнявся стабільністю, варто задуматися. Причини появи вінця безшлюбності можуть бути різними – від звичайної заздрості до давнього родового прокляття», – додала Інна.

Не щастить в особистому житті: що робити розповіла ясновидиця

За словами екстрасенса, навіть у цьому випадку зневірятися не варто, адже є способи все змінити.

«Люди, які знають, що в їхньому роду були тільки нещасливі шлюби, повинні розуміти, що допомогти собі зможуть лише вони самі. Таке невезіння потрібно довго вимолювати. Для того, щоб ваше заміжжя або одруження було вдалим, необхідно звернутися до святих, які зможуть допомогти відшукати гідну пару. Такими помічниками є: свята великомучениця Варвара, мощі якої зберігаються у Володимирському соборі в Києві, свята великомучениця Катерина, мощі якої покояться на горі Синай у Єгипті, та великомучениця Параскева (її ще називають Подателька хороших женихів), мощі якої – на Афоні».

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: