Битва екстрасенсів

Ясновидці розповіли, що довгі роки приховувала фіналістка «Битви экстрасенсів-13»

На «Битві екстрасенсів» пройшов унікальний експеримент. Ясновидці мали відчути, що чекає їх у непроглядній темряві. Позаминулого сезону в чорній кімнаті екстрасенси пережили справжній жах! Всюди були величезні таргани, черви, черепа тварин та щури. Що ж чекало учасників чотирнадцятого сезону?

Цього разу в кімнаті були присутні п’ять людей. Олег живе в столиці, працює на будівництві. Євген школяр з Херсона. Анна – продавець, приїхала з міста Хмільник Вінницької області, Леонід – пенсіонер, живе на Полтавщині. А також жінка в масці – відома особистість. Вона порахувала, що ясновидці можуть знати деякі факти її біографії. І це стане підказкою у випробуванні. Саме тому жінка приховувала своє обличчя. Так що ж об’єднує цих на перший погляд різних людей?

Цих людей щось об'єднує. Що саме - повинні були відчути ясновидці

Цих людей щось об’єднує. Що саме – повинні були відчути ясновидці

Першою проходила випробування циганська ясновидиця Рубіна Цибульська. Учасниці одразу ж вдалося відчути всіх героїв випробування. Але, чому саме ці люди перебували в кімнаті, що їх пов’язувало?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ясновидюща Анна Васильченко розповіла, як зберегти красу і молодість

«Коли я всіх обійшла, то відчула, що у всіх є проблеми зі здоров’ям, а деякі навіть були на межі життя і смерті», – розповіла Рубіна.

Це дійсно так! На Олега напали, Євген – лежав у лікарні після страшного ДТП, у Леоніда була травма після аварії. Але, незважаючи на те, що більшість героїв випробування були на межі між життям та смертю, екстрасенс помилилася. Що ж все-таки об’єднує цих людей? І хто ця жінка в масці? Наступною це спробувала з’ясувати екстрасенс з Франції Вінус:

У Леоніда була травма після аварії

У Леоніда була травма після аварії

«Відчуваю щось металеве – якісь ланцюга, які схожі на великі колеса. А лівіше – дві енергетики. Одна жінка щось тримає в руках, можливо, це мікрофон, бо я чую музику в голові. Інша – тримає руки на голові».

Ясновидиця помилилася! З героїв ніхто нічого подібного не робив. Але незабаром увагу всіх присутніх привернула картина на стіні. І як же були шоковані всі присутні, коли помітили, що на ній були зображені дві жінки. Одна стояла позаду рояля з мікрофоном в руках, а поряд – друга трималася за голову точно так само, як розповідала Вінус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підвищити енергетику чоловіки, а разом з нею й особисте життя

Наступною естафету випробування перейняла ясновидиця із Запоріжжя Анна Васильченко. Стоячи перед жінкою в масці екстрасенс відчула, що вже бачила її:

Ясновидиця із Запоріжжя Анна Васильченко

Ясновидиця із Запоріжжя Анна Васильченко

«Від цієї жінки виходить дуже яскраве світло. Можливо, я навіть бачила її по телевізору. Коли я дивлюся на її руки, то бачу, що вони оздоблені фарбами. Мені здається, що вона малює картини. Поруч з цією жінкою є й інші енергії, але я не бачу чиї вони, так як енергетика цієї жінки мене збиває».

І це не дивно, бо жінкою в масці виявилася фіналістка тринадцятого сезону «Битви екстрасенсів» Софія Литвинова.

Фіналістка тринадцятого сезону «Битви екстрасенсів» Софія Литвинова

Фіналістка тринадцятого сезону «Битви екстрасенсів» Софія Литвинова

Але чому ясновидиця прийшла на «Битву екстрасенсів-14»? І що пов’язує її з іншими героями випробування? Можливо, шаманка Ірина Богданова розкриє таємницю гостей:

«Можливо, це люди, у яких були проблеми з правоохоронними органами. Біля першої людини, другої та четвертої, я чітко побачила колючий дріт», – сказала ясновидиця про Олега, Софію та Ганну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як заспокоїти свої нерви?

«Я жив з дівчиною. Якось вона мені зателефонувала і попросила терміново приїхати. Сказала, що їй хтось погрожує. Я дуже любив її. – розповів один з героїв випробування Олег Згоба – Відпросився з роботи. Летів до неї на великій швидкості і збив по шляху людини. Мені дали чотири роки. Я навіть не оскаржував нічого».

Шаманка Ірина Богданова

Шаманка Ірина Богданова

Це просто не вкладається в голові! Невже цих людей дійсно об’єднує те, що вони були за колючим дротом? В місцях позбавлення волі? І фіналістка «Битви екстрасенсів-13» теж?

Відповіді на ці та багато інших питань ви зможете дізнатися, подивившись останній випуск програми «Битва екстрасенсів-14» ПРЯМО ЗАРАЗ:


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: