Битва екстрасенсів

Заговір на вагітність від шаманки Ірини Богданової

Якщо ви все ніяк не можете зачати дитину, а лікарі лякають страшними діагнозами, варто спробувати провести ритуал на вагітність. Наприклад, учасниця «Битви екстрасенсів»-14 Ірина Богданова радить нескладний заговір на зачаття дитини. Пам’ятайте, що ніколи не варто припиняти спроб завагітніти, і ритуал може стати корисним доповненням до ваших намагань.

Більше на тему: Керівник проекту «Битва екстрасенсів»-19: З року в рік переконуємо, що потойбічне існує

Шаманка розповіла про ритуал на зачаття дитини з використанням насіння маку.

«У повний місяць візьміть правою рукою жменю маку і почніть дуже повільно пересипати його в ліву руку. Перед цим поставте тарілочку, щоб частина насіння, що не потрапило в руку, впало туди. Нехай насіння саме вирішує, куди падати, не стежте за цим. У момент пересипання промовляйте вголос: «Я відпускаю страх відсутності дітей. Моя бездітність йде», – радить віщунка.

ирина богданова

Як каже Ірина Богданова, повторювати ці слова потрібно повільно, вдумуючись у кожне слово. Вони повинні виходити з душі та серця.

«Потім насіння, що залишилося в руці, слід висипати у відкриту кватирку і пустити за вітром. При цьому знову подумки відпускайте свою проблему, яку тільки що проговорювали», –  наставляє Ірина Богданова.

Однак пам’ятайте, що в цьому ритуалі не можна використовувати імена інших людей: як близьких і коханих, так і недоброзичливців. Це техніка працює тільки для того, хто безпосередньо промовляє загові

Як же бути з тим насінням, що залишилося на тарілці? Його необхідно з апетитом проковтнути, згадуючи все те, що ви хочете привернути у своє життя:

«Я привертаю у своє життя здорову дитину, яка буде радувати мене до кінця моїх днів».

Ірина Богданова радить повторювати всі ці дії протягом декількох циклів повного місяця.

Більше на тему: Що робити, аби пощастило в коханні: поради ясновидиці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: