Битва екстрасенсів

За гріхи предків дівчина ледь не розплатилася життям дочки

Минулого тижня екстрасенси пройшли чергові випробування від творців проекту «Битва екстрасенсів-14». Люди, що володіють надможливостями, довели, що можуть відчути сигнал СОС і розповіли шокуючі подробиці катастрофи століття – загибелі пасажирського лайнера «Адмірал Нахімов». А також – допомогли вагітній 28-річній Юлії Бендик з Київської області. Екстрасенси виявилися для дівчини останньою надією, і вона просто благала їх про допомогу.

Народження дитини – справжнє диво. Але що робити, коли очікування малюка перетворюється для мами на невимовний жах? Як захистити свою ще ненароджену дитину від небезпеки, що підстерігає з потойбічного світу?

Вперше в програму «Битва екстрасенсів» звернулася вагітна жінка.

Юлія Бендик боїться за життя своє ненародженої дочки, тому й прийшла до екстрасенсів

Юлія Бендик боїться за життя своє ненародженої дочки, тому й прийшла до екстрасенсів

«Я боюся за життя своєї майбутньої дитини. Мені сняться мертві люди, які кличуть за собою мене. І серед них мій покійний чоловік. Він каже, що хоче забрати дитину», – розповіла вагітна 28-річна Юлія Бендик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екстрасенси знайшли вбивцю вагітної дівчини

Перший чоловік Юлії загинув кілька років тому в результаті нещасного випадку. Недавно жінка вийшла заміж вдруге і завагітніла. Знаходиться на шостому місяці вагітності. Героїня живе в постійному страху, що нічні кошмари стануть реальністю. Найстрашніше, що покійний чоловік снився і брату Юлі – Сергію після чого хлопець потрапив у аварію.

«Брат їхав на машині на роботу, а перед ним їхала машина з каменями. Раптово відлетів кругляк і розбив лобове скло. Він однозначно народився в сорочці», – розповіла героїня програми.

Камінь потрапив прямо в Сергія. Автомобіль занесло в кювет. Чоловік дивом вижив. Не дивно, що Юлія так стурбована долею своєї дитини. Тим більше, що довгих вісім років лікарі ставили дівчину страшний діагноз безпліддя. Ніяке лікування не допомагало. Тому, коли вона дізналася, що вагітна, радості не було меж. Втім, разом з щасливою звісткою про вагітність прийшли і моторошні сни. Щоразу після нічних кошмарів стан Юлії різко погіршується.

Першою зрозуміти, що відбувається з героїнею, спробувала шаманка Ірина Богданова:

Шаманка Ірина Богданова

Шаманка Ірина Богданова

«Я бачу ніч. Ви прокидаєтесь іноді в тривожному стані і бачите дух, що стоїть біля ліжка. Є мертві, які не так просто приходять. Цей дух не відпускає вас, а ви – духа. Я бачу, у вас був траур по ньому. Було досить багато переживань».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екстрасенси шукали бабія, а знайшли гомосексуаліста і незайманого

Ясновидиці вдалося відчути не тільки те, що тривожить Юлю, а також те, що з покійним чоловіком їх пов’язує обіцянка:

«Він каже, що ви обіцяли народити йому дитину. Він не може піти і ту дитину, що носить Юля, сприймає як свою».

Однак шаманка запевнила, що героїні нічого не загрожує і їй не варто боятися цих снів і, що покійний чоловік може стати ангелом-охоронцем для майбутньої Юліної дитини.

Другою на знімальний майданчик вийшла спадкова ясновидиця із Запоріжжя Анна Васильченко. Вона відразу ж відчула, що другий чоловік Юлі не знаходиться поруч з нею. Слова учасниці «Битви» підтвердила і героїня:

Ясновидиця із Запоріжжя Анна Васильченко

Ясновидиця із Запоріжжя Анна Васильченко

«Він пішов з сім’ї, залишивши мене вагітну. Ми не прожили й року. Це сталося якось спонтанно з його боку. Тобто одразу після того, як ми розписалися він, нічого не пояснюючи, пішов до іншої».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ясновидці розповіли шокуючі подробиці вбивства відомого артиста

«Це схоже на магічний вплив, коли людину просто різко виривають із сім’ї і те, що вам сняться небіжчики, цілком може бути із-за цього. Тому що коли робиться в парі або в родині вплив на якусь одну людину, то в кожному разі накриває і другу половинку. І це може впливати на дитину теж», – розповіла Анна Васильченко.

Невже приворот зроблений на батька може загрожувати життю дитини? Чому Рубіна Цибульська звинувачує у всіх проблемах Юлії тільки її саму? Невже героїня шантажувала своїх чоловіків ще ненародженою дитиною, як стверджує циганка? І яку жахливу таємницю роду Юлії, за яку розплачуються діти, розкрили екстрасенси?

Циганка Рубіна Цибульська

Циганка Рубіна Цибульська

[vote id=7686]

Відповіді на ці та багато інших питань ви зможете дізнатися, подивившись відео програми «Битва екстрасенсів-14» ПРЯМО ЗАРАЗ:


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: