Битва екстрасенсів

Екстрасенси знайшли вбивцю вагітної дівчини

Екстрасенси пройшли чергові випробування минулого тижня. В одному з них вони шукали бабія, а в другому – розслідували жорстоке зґвалтування та вбивство молодої дівчини. Що сталося, хто в цьому винен – і потрібно було з’ясувати найсильнішим ясновидцем 2014 року.

25 травня 2014, поки вся країна вибирала президента, жителька села Добринь, Житомирської області, Світлана Карбіевська шукала свою дочку. І знайшла біля виборчої дільниці. Мертву. На нелюдський крик матері збіглися мало не всі жителі села. Те, що побачили жителі села, назавжди врізалося в їх пам’ять. Такого звірства вони не бачили навіть у фільмах жахів:

«Жах! Ніхто не міг повірити, що в нашому селі могло статися таке горе. Навіть лікар, який бачив всяке, зайшовши в льох, сказав, що так не робили навіть фашисти»

Ясновидиця Анна Васильченко

Ясновидиця Анна Васильченко

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як убезпечити себе від вірусних інфекцій

«Це вбивство вражає своєю цинічністю та жорстокістю. Згідно з матеріалами справи, Надія Карбіевська була роздягнена та по-звірячому зґвалтована імовірно пляшкою в трьох метрах від льоху. Потім дівчину затягнули в льох і там убили. Їй було нанесено більше двадцяти ударів тупими предметами. Можливо, ногами і дерев’яною дошкою. Але померла вона від асфіксії – задухи», – розповів експерт-криміналіст Андрій Лисюк.

Надії було всього 22 роки. Вона жила і працювала в Києві. В ті фатальні вихідні дівчина приїхала в село до батьків. А ввечері Надії несподівано зателефонував однокласник і сказав, що необхідно зустрітися і домовитися про зустріч з випускниками. Після цього дівчину знайшли мертвою. Дізнавшись про це Олександр Сотник – однокласник Наді, з яким вона зустрічалася напередодні своєї смерті – помчав у Добрині, де його вже чекали правоохоронці.

Було зроблено купу експертиз. Однак жодна з них не підтвердила причетність до злочину Олександра. Однак хлопець на момент зйомок ще перебував у СІЗО.

25 травня 2014, поки вся країна вибирала президента, жителька села Добринь, Житомирської області, Світлана Карбіевська шукала свою дочку

25 травня 2014, поки вся країна вибирала президента, жителька села Добринь, Житомирської області, Світлана Карбіевська шукала свою дочку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Здорове волосся – запорука матеріального благополуччя і гармонії в родині

«Я бачу, що в обвинуваченого є дитина, але він її не бачив, бо на момент появи хлопчика на світ його батько перебував в ув’язненні. –  розповіла про свої бачення Рубіна Цибульська – Ще бачу, що йому погрожували найціннішим … Він взяв усе на себе, щоб залишили сім’ю в спокої»

Невже правоохоронці склали свій сценарій злочину і звинувачують в ньому ні в чому неповинну людини? На це питання і належало відповісти екстрасенсам.

«Я відчуваю якусь людину. Це, напевно, її хлопець, бо вона каже, що дуже сильно за ним нудьгує. Вона мені показує якесь весілля і каже, що не змогла туди потрапити. Зачекайте, це мало бути її весілля! А чому вона погладжує свій животик? У неї дитина була! Це ж яким звіром треба бути, щоб вбити вагітну жінку. Це не людина!», – розповіла екстрасенс Джулі Мак-Кензі.

Слова ясновидець підтвердили родичі загиблої.

Арман Цибульський під час випробування

Арман Цибульський під час випробування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рене Зеллвегер все-таки не робила пластику

«Я відчуваю, що вбивця цілеспрямовано приїхав у село. Того вечора його жертвою міг би стати хто завгодно! Це людина з двома обличчями. Я впевнена, він понесе покарання», – продовжила ясновидиця.

Хто ця людина? Чи винен Олександр у вбивстві своєї однокласниці? Чому один з екстрасенсів допитував людину з натовпу глядачів, що зібрався на зьемці?

Сергій Кобзар довго і пильно вдивлявся в очі чоловіка з натовпу

Сергій Кобзар довго і пильно вдивлявся в очі чоловіка з натовпу

Які шокуючі факти вбивства розповіли інші ясновидці? Невже до смерті Надії причетний її наречений, від якого вона чекала дитину?

Відповіді на ці та інші питання ви знайдете, подивившись відео ПРЯМО ЗАРАЗ:


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: