Битва екстрасенсів

Хлопець заліз в дорожню сумку та просидів там 40 хвилин

Відбіркові випробування проекту «Битва екстрасенсів-14» позаду. Дванадцятка учасників обрана. Тепер їх чекає справжня запекла боротьба. У першому випробування сезону екстрасенси шукали зайця в електричці. Хто впорався із завданням, а хто – ні? Які таємниці пасажирів розповіли люди, що володіють надможливостями? А також – які перевірки влаштували ясновидцям їх попутники?

Безквиткові пасажири – проблема всіх часів та народів. Контролери невпинно патрулюють вагони, і зловити зайця – зовсім не просто. Вони добре маскуються, ховаються в туалетах і тамбурах, перебігають з вагона до вагону. Тепер спробувати зловити їх повинні були наші екстрасенси.

Поїзд в якому проходило випробування

Поїзд в якому проходило випробування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємничі історії – реальні відповіді екстрасенсів

Щоб провести випробування знімальна група разом з учасниками приїхали на приміський вокзал, купили квитки і в передчутті вирушили в дорогу. Незважаючи на всі складності – в електричці було дуже тісно, стояла задуха, і було дуже багато народу – випробування почалося. Першими спробували свої сили ясновидці з України – Софія Малиновська та Ніна Осипенко. Жінки чомусь почали шукати зайця під сидінням і, на подив знімальної групи, – знайшли справжнього, живого зайця, а не безбілетника.

«Це справжній заєць, а ми шукаємо пасажира без квитка», – уточнив для жінок ведучий і член журі Павло Костіцин.

ясновидці з України – Софія Малиновська та Ніна Осипенко - знайшли справжнього зайця

Ясновидці з України – Софія Малиновська та Ніна Осипенко – знайшли справжнього зайця

Однак знайти нашого зайця екстрасенсам так і не вдалося. Другий на імпровізовану знімальний майданчик вийшла медіум з Австралії Джулі Мак-Кензі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екстрасенси зривають маску фальші

«Я бачу образ чоловіка. Він – досить худорлявої статури, але у мене таке відчуття, ніби він десь надійно захований – розповіла про свої відчуття учасниця. – Я відчуваю, що стою в потрібному місці. Гаряче! Тут хтось повинен сидіти, високий худий чоловік, який зараз відчуває дискомфорт».

Потім медіум попросила одну з пасажирок відкрити сумку, яка стояла біля її ніг. І неймовірно, але з нічим непримітної картатої сумки виліз молодик майже два метри зросту – наш заєць. Ви запитаєте, як він туди помістився? Цей унікальний чоловік – Михайло – при зрості метр дев’яносто здатний поміститися в звичайній дорожній сумці. І просидіти там 40 хвилин! Адже кістки і суглоби цього хлопця ніби з пластиліну.

«Щоб ускладнити завдання екстрасенсам, ми сховали Михайла таким незвичайним способом», – пояснив Павло Костіцин.

Зйомки проходили у досить екстремальних умовах

Зйомки проходили у досить екстремальних умовах

Джулі вже йшла з вагона, як раптом зупинилася біля однієї з пасажирок і сказала: «Я відчуваю, що вам потрібна допомога!»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шокуючі відео! Емпат Галина Потоцька розмовляє з демоном

Чому медіум з Австралії звернула увагу саме на цю жінку із сотні пасажирів? До яких хитрощів вдавались екстрасенси, аби знайти нашого зайця? Хто з учасників успішно пройшов випробування, а хто і наблизитися не зміг до потрібної відповіді? А також – справжнє спілкування з демоном – як ясновидиця Галина Потоцька врятувала жінку від неймовірних мук?

Павло Костіцин та циган Арман Цибульський

Павло Костіцин та циган Арман Цибульський

Все це та багато іншого ви можете подивитися ВЖЕ ЗАРАЗ:


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: