Битва екстрасенсів

Вперше на проекті екстрасенси шукали сукню-вбивцю

Кожна жінка хоча б раз у житті надягала весільну сукню. Але не кожна після цього залишився в живих! Вперше на проекті «Битва екстрсенсів-13» плаття-вбивця! Людям, що володіють надможливостями, цього тижня необхідно було відчути таємницю смертельного наряду. А також з’ясувати, як весільний наряд впливає на подружнє життя?

До редакції «Битви» надійшло кілька сотень листів від українок, які в краху особистого життя звинувачували весільні вбрання. Щоб з’ясувати чи так це насправді, творці проекту влаштували для ясновидців тринадцятої «Битва екстрасенсів» випробування. У ньому вони повинні були відчути зв’язок між сукнею та її власницею, а також розповісти, як їх весільний наряд вплинули на подальше життя героїнь.

Серед сотень листів творці вибрали шість, які вразили їх найбільше.

Карина Горб, 18 років, Маріуполь. На очах у цієї юної дівчини помер той, кого вона любила найбільше. Вона ледь не втратила дитину. А після всього, що сталося і сама хотіла покінчити з собою.

«Я з подругами сиділа в кафе, а хлопці пішли на вулицю. – згадує дівчина – Потім вже, коли вийшла, чоловік був весь у крові, костюм був розірваний. Він ще дихав, але був непритомний. У ту ніч я думала там і народжу. Для мене це було жахливо!»

Карина та Юлій закохалися ще в школі. Через кілька років дівчина завагітніла. Однак в один момент все перевернулося з ніг на голову. І сталося це саме того дня, коли Карина одягла весільну сукню. Вона впевнена, що вона принесла їй величезне нещастя. Однак екстрасенси вважають, що наряд не має відношення до загибелі хлопця:

«На сукню Карини немає якогось містичного впливу. Плаття взагалі було десь далеко, коли помирав чоловік», – розповіла віщунка, знахарка й цілителька Олена Стеценко.

Також мольфарка порадила дівчині, нарешті, відпустити коханого й жити далі, бо він на тому світі дуже хоче, щоб його дружина та маленький синок були щасливі.

А ось 28-річна інженер-програміст з одеської області Оксана Щербина щаслива в шлюбі.

«Мене вдома чекає мій коханий чоловік, який за мене переживає. Він подумки поруч зі мною і я дуже щаслива», – чесно зізналася жінка перед випробуванням.

Вона вийшла заміж восени позаминулого року. Однак плаття, яке вона привезла з собою на «Битву», приховувало багато секретів.

«Я відчуваю, що енергетика цього плаття дуже схожа з вами. Це плаття вашої сестри», – розповів про свої відчуття медіум з Росії Яків Шнеерсон.

Цієї сукні Оксана не одягала, але екстрасенс все одно відчув схожу енергетику. А все тому, що сестри – близнючки. А найстрашніше те, що Марина – сестра героїні – мертва. Дівчині було тільки 23. Вона потрапила в аварію – серед білого дня її збила машина. Трагедія сталася через три тижні після весілля, а в день смерті з Мариною була її весільна сукня. Вбивця досі не покараний.

«На цьому платті щось зроблено! – переглядаючи весь наряд, повторювала мольфарка Олена Стеценко – О Боже! Це хрест з чорних ниток. Червоні нитки нашивають на хворобу, а чорні – на смерть. А головне, що зроблено це було вже після весілля, буквально за кілька днів до смерті дівчини!»

Екстрасенс просто шокувала сім’ю покійної Марини і знахідкою і тим, що сказала далі:

«На цій порчі стоїть енергетичний замок. Його ставлять, аби звичайна людина не змогла знайти мітку. І зробив це хтось, кого ви добре знаєте!».

Неймовірно! Але про якийсь замок на сукні ще на початку випробування говорив і гуру Арвінда Макклін: «Там як замок стоїть. До цього причетна якась темна сила».

«Це плаття зберігається у вас і не відпускає душу Марини. – сказала на останок Олена – Сукню треба спалити, аби вона не прив’язувала покійну до цього місця і вона могла втілитися в маленьку дитинку. Це буде ваша дочка, Оксана! Все закінчиться, все пройде … Батьки знову отримають свою дочку разом зі своєю онукою».

Хто міг бажати смерті молодої дівчини? Щасливе плаття – чи змогли його знайти ясновидці, а також чи вказали на його власницю? Які ще шокуючи історії розповіли екстрасенси про інших героїнь програми? А також: чи справді плаття може вбити? Ясновидці повідали, як розпізнати плаття-вбивцю.

Дивіться випуск програми «Битва екстрсенсів-13» ПРЯМО ЗАРАЗ на нашому сайті!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Екстрасенси розповіли, як вибрати весільну сукню для щасливого шлюбу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: