Битва екстрасенсів

Дух покійного чоловіка хотів забрати на той світ кохану?

Кажуть , любов не вмирає. Але що робити, якщо після смерті твоя друга половинка намагається возз’єднатися з тобою, приходячи щоночі в кошмарних снах. Що ще страшніше – в них погрожує забрати з собою на той світ. І ці загрози ось-ось стануть реальністю? Тому що він вже забрав із собою товариша?! Відповіді дали ясновидці у програмі «Битва екстрасенсів-13».

За допомогою до людей з надможливостями звернулася 24-річна Олена Гаркуша з Херсона. Дівчина в розпачі! Вона всерйоз побоюється за своє життя. А все тому, що кожну ніч до неї у снах приходить її покійний коханий Олексій і хоче забрати з собою на той світ.

«Він мені почав снитися все частіше. – розповіла Олена – А сни стають все страшніше та жахливіше. Мені страшно засинати. Я боюся, що в один прекрасний момент просто не прокинуся. Що він візьме мене за руку й поведе з собою».

Олена та Олексій познайомилися, коли дівчина була у випускному класі. Відтоді пара не розлучалася. Чоловік дуже трепетно ​​ставився до своєї коханої, а вона була готова на все заради нього.

«У Олени була неймовірна любов до Льоші. – розповіла Аліна Нарольська, подруга Олени – Вона віддавала йому все, а якби треба було, то віддала б й життя. Страшно бачити її, дівчинку, яка вже вдова»

«Минуло майже два роки, а вона не може його відпустити. Важко це все переживати», – зі сльозами на очах розповіла подруга Олени Світлана Гаркуша, яка разом з Аліною приїхала на «Битву» підтримати дівчину.

Олексій розбився на власному автомобілі 12 червня 2012. Машина на великій швидкості врізалася в придорожній рекламний щит. Смерть була миттєвою. Олена так нудьгувала по чоловікові, що в якийсь момент він прийшов до неї… уві сні. Однак, з кожним разом його візит лякав дівчину все більше й більше.

«Не так давно мені приснився сон, в якому Леша питав мене про місцезнаходження одного нашого спільного друга. Він говорив: «Ми його шукаємо. Він нам потрібен». І буквально два тижні тому цей чоловік помер».

Допомагала Олені розібратися в цій страшній ситуації відома телеведуча, зіркова мама та любляча дружина Дарина Трегубова. А першою на знімальному майданчику з’явилася спадкова мольфарка, ведунья, знахарка та цілителька Олена Стеценко. Вона відразу ж визначила – сни, які бачить героїня програми, не до добра:

«Це дуже й дуже погано, тому що людина, яка у сні йде за мерцем, коли її звуть, може залишитися назавжди в світі мертвих».

Також мольфарка розповіла, що Олені, незадовго до смерті чоловіка, був знак, що має статися якесь лихо. Однак, жінка не звернула на нього уваги. Також Олена Стеценко вважає, що в смерті Олексія замішана порча:

«Йде дуже велика заздрість. Чоловік Олени – статний, красивий, багатий. У нього під ногами така стійка платформа. Він – впевнена у собі людина»

І дійсно, як кажуть, Олексій був завидним нареченим. У свої 25 років уже керував фірмою.

Також Стеценко відчула, що якась жінка дуже хотіла, аби чоловік був тільки з нею, і щоб досягти своїх цілей вдавалася до чорної магії. Ясновидиця побачила в її руках ляльку. Як виявилося, незадовго до смерті біля офісу, де працював загиблий, знайшли саморобну іграшку.

«На порозі офісу знайшли ляльку, на подобі ляльку вуду. У ній були голки», – розповіла Світлана Гаркуша.

Це неймовірно! Невже Олексія відправили в потойбічний світ за допомогою магії вуду? А також чому чоловік не залишає Олену після своєї смерті? Чого він постійно приходить до неї у снах? На ці питання належало відповісти ще трьом екстрасенсам.

Наостанок Олена Стеценко додала:

«Біля вас постійно дух вашого чоловіка. Ви його притягуєте своєю любов’ю, і він вас не може залишити через любов. А ще, Лена, навколо вас є якийсь червоний туман. Я ще не можу розібратися, але він заважає вам бути щасливою»

«Ви дуже вчасно звернулися до нас за допомогою. Ще трохи – і вас вже не врятувати! Ці б жахливі сни стали реальністю. – розповів індійський гуру Арвінда – Ви дуже боїтеся свого мертвого чоловіка! Він хоче, аби ви були щасливі, але не в цьому світі, а в … світі мертвих разом з ним»

«Таке враження ніби він вас не відпускає й себе сприймає за живого, а вас своєю дружиною. – розповіла про свої відчуття спадкова віщунка з Києва Софія Литвинова. – У нього немає світів – він їх поплутав. Ці світи для нього не є розмежованими. Він не розуміє, що помер!»

«Він прийшов! Ось він. Ви бачите його? Він середнього зросту, темне волосся, спортивна статура. Зараз ваш чоловік, Олено, стоїть і дивиться на вас. Але він прийшов сюди не один. Ця людина йому близька по крові … Це його брат!» – розповів медіум Яків Шнеерсон, який під час випробування викликав дух покійного Олексія.

Про якого брата розповів екстрасенс? Що довело подругу Олени Світлану Гаркушу до істерики? Від якого шоку довго не могли оговтатися як героїні програми, так і знімальна група? Яке відношення до смерті братів має їх мати? І головне – чи загрожує життя Олени реальна небезпека?

Відповіді на ці питання ви зможете знайти на нашому сайті, подивившись випуск програми «Битва екстрасенсів-13» ПРЯМО ЗАРАЗ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: