Битва екстрасенсів

Патрика Кеббері залишив проект

Пройшов ще один день запеклої боротьби в проекті «Битва екстрасенсів» і не без втрат… У команді іноземців залишилося лише троє учасників. Найсильніші ясновидці 2014 року в черговий раз довели, що здатні на багато що.

Вам відомо, що минулого року в Україні зафіксовано рекордну кількість розлучень – 170000! І найчастіше вчорашні закохані стають найлютішими ворогами. Чому так відбувається, як вибрати собі пару і бути щасливою в шлюбі? На всі ці питання відповіли ясновидці проекту. Спеціальним гостем цього випробування стала актриса та телеведуча Жанна Еппле.

У другій частині програми учасники 13-го сезону проекту опинилися між двох вогнів. З одного боку мати та кохана засудженого за розбій та подвійне вбивство В’ячеслава, які благали екстрасенсів виправдати його. А з іншого – мама і син однієї з загиблих, які просили зробити все, аби не випускати на свободу жорстокого вбивцю. Екстрасенси відчули, що за ґратами перебуває … невинний!

За підсумками випробувань члени журі обрали найсильнішого екстрасенса. Такого звання цього тижня удостоїлася київська відьма Лариса Могила. А ось додому відправився 50-річний кельтський шаман-відлюдник з Ірландії Патрік Кеббері:

«Мені сподобалося на проекті. Я в захваті від України та української команди ясновидців. Вони дивовижно сильні. Я добре з вами провів час, тому буду сумувати. Спасибі всім!»

Випробування та участь у «Битві » для Патріка закінчені. А ось на інших учасників чекає нелегка, сувора та запекла боротьба за виживання на проекті і за титул найсильнішого екстрасенса 2014 року. Побажаємо їм удачі!

Ну, а якщо ви з якоїсь причини пропустили шостий випуск проект «Битва екстрасенсів», пропонуємо переглянути його прямо зараз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: