Битва екстрасенсів

Бійтеся шахраїв, які вимагають грошей за участь у програмі!

Протягом останнього часу одразу кілька людей з різних куточків України повідомили про те, що невідомі вимагали у них 5 тисяч доларів за те, щоб ясновидці надали їм допомогу в рамках програм «Битва екстрасенсів» та «Слідство ведуть екстрасенси». Виявляється, деякі шахраї не гребують нічим – навіть тим, щоб нажитися на чужому горі…

Керівництво програм звертається до глядачів нашого каналу з настійним проханням у жодному разі не вірити тим, хто вимагає гроші за участь у цих проектах.

«Люди, «Битва екстрасенсів» та «Слідство ведуть екстрасенси» приїжджають до вас абсолютно безкоштовно! – каже керівник і головний режисер проекту «Битва екстрасенсів» Віра Бріскорн. – На жаль, подробиці схеми, за якою діють шахраї, нам поки невідомі. Але є факт: у людей, представляючись проектом «Битва екстрасенсів» або «Слідство ведуть екстрасенси», хтось вимагає гроші! Дізналися ми про це абсолютно випадково – з листів і телефонних розмов із людьми, які звертаються до нас за допомогою. На даний момент нам невідомо про випадки, в яких шахраям вдалося отримати гроші. Дізнавшись про таку несправедливість, ми відразу звернулися до служби безпеки СТБ. Злочинців уже шукають…»

Нагадуємо, що правдиву інформацію про те, як потрапити у наші проекти, ви завжди можете знайти на офіційному сайті каналу СТБ! Не піддавайтеся хтирощам шахраїв!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: