Зважені та щасливі

Хто надів чорні футболки в 11 випуску «Зважені та щасливі»-8?

11 випуск проекту «Зважені та щасливі»-8 став надто складним для родин, адже випробовував їх на чесність. Попри страх і важкість, команди йшли до фінішу 21-кілометрової дистанції. Більшість із них змогли скинути тягар неправди та зізнатися у таємницях. Проте чи скинули вони тягар своєї зайвої ваги – показало зважування 11 тижня.

Традиційно зважування розпочав тренер Василь Вірастюк. Чоловік вже багато років не може перетнути межу 140 кілограмів. Проте основною метою його є не набрати зайву вагу та залишитися у формі. Менше ніж 140 кілограмів тренер важив аж у 2003 році. Стабільність, яка тримається вже 15 років поспіль, зрушила ведуча Мирослава Ульяніна. Вона прописала правильний раціон харчування для Василя. В результаті на 11 тижні чоловік втратив 3 кілограми. Приголомшливий результат здивував усіх та задав настрій усьому зважуванню.

зважені та щасливі

Першими серед учасників зважувались лідери 11 тижня. Богдан та Олег Буряки змогли виграти бонус -2 кілограми. Тож результат  -9 кілограмів у відсотковому значенні становив 3,73%.

зважені та щасливі

Свої результати показали Ольга та Іван Нестерові. Цього тижня родина була також серед лідерів. Тож ваги показали -2 кілограми у батька i -3 кілограми у доньки. 5 кілограмів у відсотках – 2,59%.

зважені та щасливі

Людмила та Наталя Мотики були на межі ризику, адже другі чорні футболки могли відправити родину додому. Але мати та донька спільно скинули -7 кілограмів. Цього було достатньо, аби не потрапити під жовту лінію.

зважені та щасливі

Сашко та Наталія Валігурські на цьому тижні здобули антибонус +1 кілограм, адже останніми здолали дистанцію у 21 кілометр. Попри це, син позбувся чотирьох кілограмів, а мати — трьох. З урахуванням антибонусу здобуток зменшився до -6 кілограмів. Відсоток 2,29% врятував родину від жовтої лінії та чорних футболок.

Більше на тему: Хто надів чорні футболки у 10 випуску «Зважені та щасливі»-8?

Команда Зелених – Сюзанна та Богдан Ремські – показали свій результат на 11 тижні і вкотре наділи чорні футболки. Мати схудла на 0 кілограмів, а син — на 4. У відсотках це становило 1,75%. І цього було недостатньо, аби врятувати себе від битви лузерів, яка відбудеться вже наступного тижня.

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.